Apie mus

El.parduotuvėje VETKE.LT prekiaujame išskirtiniais, aukščiausios kokybės veterinariniais produktais, kuriuos vežame tiesiai iš gamintojų. Esame visų šių produktų oficialūs atstovai Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Savo versle srityje esame ne naujokai: galime pasigirti 15 metų sėkmingo darbo ir bendradarbiavimo su klientais patirtimi. Vykdydami savo veiklą, vadovaujamės žemiau pateiktais principais.

Išskirtiniai, tik aukščiausios kokybės ir patikimi produktai. Mūsų parduodamų gaminių nerasite daugumoje gyvūnų prekių parduotuvėse, veterinarijos vaistinėse ar prekybos centre.  Kuo didesnė siūlomų veterinarinių produktų įvairovė prieinama klientui, tuo šis turi daugiau pasirinkimo variantų, kaip spręsti vieną ar kitą problemą, susijusią su naminio gyvūno sveikata. 

Aukščiausia kokybė. Gyvūnai, ypač kalbant apie pastarųjų sveikatą, nusipelno atsakingos priežiūros. Išspręsti iškilusią sveikatos problemą ar užbėgti už akių sudėtingesnės būklės susidarymui gali tik aukščiausios kokybės specializuoti produktai.

Prieinamumas. Siekiame, jog kiekvienas, panoręs išbandyti mūsų siūlomą gyvūnų priežiūros produkciją, turėtų tokią galimybę. Nuolat plečiame partnerių, norinčių prekiauti mūsų produkcija, tinklą visoje Lietuvoje. Jei jūsų gyvenamojoje vietovėje dar nėra mūsų siūlomos produkcijos platintojų, susiekus nurodytais kontaktais, bus rastas patogiausias būdas, suteiksiantis galimybę įsigyti pageidaujamą produktą.

Džiaugiamės, jog mūsų siūlomi veterinariniai gaminiai supaprastina gyvūnų priežiūrą bei puoselėja pastarųjų sveikatą. Domimės rinkos naujovėmis ir siekiame produkcijos asortimentą praplėsti ir kitais aukščiausios kokybės produktais, galinčiais dar labiau prisidėti prie gyvūnų gerovės užtikrinimo. 


IEŠKOME PRODUKCIJOS PLATINTOJŲ!