Valymo priemonės

Valymo priemonės

Kai kurie žmonės savo sprendimą neauginti gyvūną motyvuoja tuo, jog nori gyventi švariuose, gaiva kvepiančiuose namuose bei išvengti galvos skausmo dėl išdaigų (pavyzdžiui, apgraužti, apdraskyti baldai), kuriomis kai kurie augintiniai kartais nustebina. Ar tai reiškia, jog esame priversti rinktis tarp meilės gyvūnams bei higienos, kuri svarbi kiekvienam sąmoningam žmogui? Šiuo atžvilgiu Jums nereikės jokių kompromisų! Šiuolaikinės valymo priemonės, kurių platų pasirinkimą rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje, efektyviai padės palaikyti švarą net ir tuose namuose, kuriuose karaliauja gausus keturkojų būrelis!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Priimdami sprendimą dalintis savo namais su augintiniu, nesvarbu, tai būtų šuo, katė ar kitas jums mielas gyvūnėlis, turite įvertinti ir su tuo tenkančią atsakomybę. Gyvūnas suteiks daug džiaugsmo bei įsimintinų akimirkų, tačiau į savo dienotvarkę teks įrašyti nemažai darbų, susijusių su pastarojo priežiūra. Namų valymas – vienas jų. Džiugu, jog gyvūnams skirtų prekių gamintojai apie tai pagalvoja ir siūlo efektyvių, tačiau savo sudėtimi patiems augintiniams ir, žinoma, vaikams saugių valymo priemonių.

Kokių valymo priemonių gali prireikti auginant gyvūnus?

Tai – labai individualus klausimas, dažnai priklausantis nuo įvairių niuansų, pavyzdžiui, auginamų gyvūnų rūšies ar nuo gyvūnų elgesio.  Jei jūsų šuo gyvena būdoje ar turite smulkių, narveliuose gyvenančių graužikų, pravers narvų bei būdų valymui skirtas valiklis. Juk ne tik jūsų uoslės receptoriai nori jausti gaivą: gyventi švaresnėje bei saugesnėje aplinkoje nusipelno ir patys augintiniai.

Dėmių bei kvapų šalinimui nuo  grindų bei kitų kietų paviršių skirtas valiklis – puiki išeitis, pavyzdžiui, auginant mažą šunį. Savaime suprantama, šiam, tebesimokant atlikti tualeto „ritualus“, nutinka įvairių nelaimių, tad valiklis, saugiai bei efektyviai šalintis, pavyzdžiui, išmatų ar fekalijų kvapą bei dėmes – puiki išeitis. Ši priemonė, aišku, gali tarnauti ir kaip puiki higienos profilaktika: niekada negali žinoti, kokį „gėrį“, dažnai nematomą, ant savo pėdučių atsineša iš lauko sugrįžę augintiniai.

Nusprendus auginti mažą šunį, dažnam tenka susidurti ir su šio dantukų „galandimu“ į baldus, batus ar kitus daiktus, kuriuos, natūralu, norėtumėte išsaugoti sveikus. Priemonė nuo graužimo – puikus „priešnuodis“ tokiu atveju, ir, svarbiausia, nekelianti rizikos augintinio sveikatai. Aišku, apsaugoję savo namus nuo aštrių šuns dantų, nepamirškite pasirūpinti ir žaislais augintiniui, į kuriuos gyvūnas dantukus galėtų „pasikasyti“ „legaliai“.

Kačių augintojų dėmesį patraukti turėtų specialios formulės valomoji priemonė, skirta minkštų (kilimai, baldai, automobilio pasostės) bei visų vandeniui atsparių paviršių valymui nuo šlapimo, išmatų bei kitų gyvūno išskyrų. Specifinis kačių šlapimo kvapas, kuris, atrodo, yra atsparus bet kokioms valymo priemonėms, su šiuo, mūsų klientų tarpe itin mėgstamu produktu, bus visiškai pašalintas. Kartu tai – ir priemonė 2in1: pašalinus nemalonų, gyvūno išskirtą kvapą, išvengiama pakartotinio teritorijos žymėjimo rizikos. Aišku, tik tokiu atveju, jei gyvūnas taip elgiasi vedinas instinktų ar iš pripratimo, o ne dėl vienų ar kitų sveikatos problemų.

Mūsų gaminiai padės panaikinti blogą kvapą ir apsaugos baldus nuo graužimo

Aptarus, kokios valymo priemonės aktualiausios auginantiems naminius gyvūnus, akivaizdu, išryškėjo dvi esminės problemos, su kurios susiduria dažnas šeimininkas: nemalonus kvapas, susijęs su gyvūnų išskyromis bei baldų ir kitų daiktų graužimas. Džiaugiamės, jog klientams, besikreipiantiems į mus su tokiais nusiskundimais, galime drąsiai pasiūlyti valymo priemones, efektyviai valančias dėmes bei kvapus nuo įvairių paviršių ir atbaidančias gyvūnus nuo nepriimtinų veiksmų (graužimo, teritorijos ženklinimo). Ne mažiau svarbu, jog mūsų valymo priemonių sudėtis yra ne tik efektyvi, bet ir natūrali: palaikydami higieną savo namuose, nekelsite rizikos nei vaikų, nei augintinių sveikatai.

Kodėl verta pirkti gaminius internetu mūsų parduotuvėje?

Internetinė parduotuvė vetke.lt siūlo platų asortimentą aukščiausios kokybės gyvūnų maisto bei šių priežiūrai skirtų priemonių, valymo priemonės – vienas iš klientų tarpe populiariausių produktų. Kodėl verta pirkti internetu būtent pas mus? Esame didmenininkai, dėl to daugelį prekių, tarp jų – valymo priemones – įsigysite pigiau nei pas konkurentus. Negana to, mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai taikomos patrauklios akcijos bei nuolaidos, tad kaina jums aktualiam produktui gali būti dar mažesnė.

Pirkite pas mus nepaisydami atstumo: visoms prekėms taikomas pristatymas tiesiai į namus, kuris, apsipirkus daugiau nei už 49 Eur, jums nieko nekainuos (mažesnės vertės užsakymų pristatymo kaina – 3,90 Eur).