Nauja Išparduota Valiklis paviršiams kvapų ir dėmių šalinimui Simple Solution Stain & Odour Remover Rainforest Fresh 750 ml

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Valiklis paviršiams kvapų ir dėmių šalinimui Simple Solution Stain & Odour Remover Rainforest Fresh 750 ml

  • Gamintojas: Simple Solution
  • Prekės kodas: SS90608
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 6.39€

Prekės aprašymas

Simple Solution Stain & Odour Remover Spring Breeze  (pavasarinio vėjo kvapo) - šlapimo, fekalijų, vėmalų, išskyrų, ivairios kilmės dėmių ir kvapų valiklis. Apsaugo nuo pakartotino žymėjimo. Tinka viesiems vandeniui atspariems paviršiams.

Simple Solution Scented Stain & Odour Remover (Pavasarinio vėjo kvapo) - šlapimo, fekalijų, vėmalų, išskyrų, ivairios kilmės dėmių ir kvapų valiklis. Apsaugo nuo pakartotino žymėjimo. Tinka viesiems vandeniui atspariems paviršiams.
Specialiai mokslininkų sukurta formulė stipriam specifiniam šunų kvapui ir dėmėms valyti. Valiklyje panaudota mūsų unikali bakterijų, gaminančių fermentus, komplekso Pro-Bacteria galia, kuri kovoja su dėmėmis ir kvapais 3 kartus stipriau, sunaikinant bei pašalinant šlapime esančius baltymus. Pro-Bacteria mišinys suskaido organinės kilmės likučius ir visam laikui pašalina dėmes ir kvapus iš kilimų, baldų apmušalų, ar bet kurio kito vandens nebijančio paviršiaus.

Privalumai:

*Profesionalaus stiprumo formulė yra 3 kartus galingesnė nei standartinė

*Naudojamas unikalus bakterijų, gaminančių fermentus, kompleksas Pro-Bacteria ™, kad visiškai pašalintų kvapus ir dėmes iš kilimų, minkštų baldų, automobilių sėdynių apmušalų, ar bet kokio kito vandeniui atsparaus paviršiaus

*Greitai neutralizuoja kvapus, vietoj to, kad užmaskuotų juos kaip kiti valikliai

*Atgraso šunis nuo pakartotinio žymėjimo

*Saugus naudoti esant augintiniams ir vaikams, kai naudojami pagal nurodymus

Naudojimas: Prieš naudojant pašalinkite kietas ar skystas atliekas nuo paviršiaus. Gerai suplakite ir gerai apipurkšite užterštą vietą. Išpurškus kilimo ar kito paviršiaus dėmę, įsitikinkite ar panaudotas pakankamas priemonės kiekis (kol nebesigers) ir turėtų būti išpurkštas 2 kartus didesnis plotas nei užteršta vieta. Išpurškus palaukite 5 ar daugiau minučių kol fermentai ir Pro-Bacteria suardys organinius baltymus. Sugerkite perteklinę drėgmę audeklu. Leiskite tai vietai išdžiūti natūraliai, tai gali užtrukti 24 - 48 valandas. Tada kruopščiai išsiurbkite. Išdžiūvus dings kvapai ir dėmė. Jeigu išdžiuvus vis dar bus jaučiamas kvapas, procedūrą reikia pakartoti ir įsitikinkite ar pakankamai buvo panaudota valiklio. Nenaudokite ant vilnonių ir odinių paviršių.
Kilimų valymo mašinos: Iš anksto išvalykite sunkiai užterštas vietas kaip nurodyta instrukcijoje aukščiau. Pridėkite 120 ml kiekvienam 4 L šampūno/vandens mišinio, kad sustiprinti dėmių valymo jėgą.
Prieš skalbiant skalbinius: prisotinkite užterštą vietą tirpalu ir palikite 5-10 minučių, tada skalbkite.
Dėmėms ir kvapams pašalinti nuo sandarių medinių paviršių, plytų, plytelių, betono naudokite Simple Solution Hard Floor Stain & Odour Remover.
Sudėtis: be daugelį kitų ingredientų vanduo, natūralus, kvapą ir dėmes naikinantis bakterijų kompleksas Pro-Bacteria, aromatas.

Cat Tree Silverstar yra nuostabus kačių medis, pagamintas pasaulyje gerai žinomo prekės ženklo KERBL..
78.00€ 58.00€
Visavertis, specialus dietinis maistas suaugusioms katėms su viršsvoriu.CAT LOW FAT - vi..
29.70€ 24.95€
Super Premium Line24/11             CD S..
9.89€ 6.20€
Super Premium LineSUPRA Cat – Kitten Super Premium LineVisavertis pašaras kačiukams* Šlapimo takų ..
5.99€ 4.10€
Super Premium LineSUPRA Cat – Tuna Fish Super Premium LineVisavertis pašaras suaugusioms katėms su ..
5.99€ 4.10€
Sausas maistas katėms Supra Cat Adult 1,5 kg -32% Jau greitai!
Super Premium LineSUPRA Cat – Adult Super Premium LineVisavertis pašaras suaugusioms katėms* Šlapim..
5.99€ 4.10€
Super Premium LineSUPRA Cat – Adult Super Premium LineVisavertis pašaras suaugusioms katėms* Šlapim..
32.99€ 23.50€
Super Premium Line SUPRA Cat – CASTRATE Super Premium Line Visavertis pašaras sterilizuotoms,..
5.99€ 4.10€