Gyvūnų maistas

Gyvūnų maistas

Vienų namuose gyvūnai atsiduria atsitiktinai (sakoma, jog keturkojai, tarytum iš dangaus nukritę, ir yra patys ištikimiausi, labiausiai prie šeimininko prisirišę), kitų – po ilgo planavimo, svarstant įvairias galimas alternatyvas, įvertinant galimybes bei norus. Nesvarbu, koks gyvūnas ir kokiu būdu pas mus atkeliauja, nuo pat pirmos draugystės akimirkos mes įsipareigojame šiuo tinkamai rūpintis. O, kaip sakoma, vien meile sotus nebūsi. Kokybiškas gyvūnų maistas – viena iš svarbių sąlygų kalbant apie jūsų augintinio sveikatą, ilgaamžiškumą bei, žinoma, energiją ir gerą nuotaiką.

Nesvarbu, jums reikalingas gyvūnų maistas šunims, katėms, paukščiams ar graužikams: užsukę  į vetke.lt elektroninę parduotuvę,  rasite viską, kas atitinka jūsų ir, žinoma, svarbiausia – jūsų augintinio poreikius. Vienos rūšies maistas gyvūnams yra tinkamas sveikiems šunims ir katėms, kitos – šunims ar katėms su specialiaisiais poreikiais maisto atžvilgiu. Prekių asortimentą pildydami kuo įvairesnėmis gyvūnų maisto rūšimis, siekiame, jog pas mus rastumėte individualios situacijos, susijusios su jūsų augintinio sveikatos būkle, sprendimą. 

 Bendradarbiaujame su gyvūnų maisto gamintojais, kuriems, kaip ir mums, produkto kokybė – svarbiausias kriterijus. Dalies prekinių ženklų pas kitus pardavėjus nerasite: stengiamės rinką papildyti įvairiais produktais ir sudaryti pirkėjams galimybę rasti jiems tinkamiausią sprendimą.

Gyvūnų maisto tipai, jų privalumai

Jei, pavyzdžiui, paukščių ar graužikų maistas, renkantis konkretų variantą, ką pirkti, abejonių nekelia, tai šunų ir kačių, dėl produktų gausos, verčia gerokai pasukti galvą, kas mylimam augintiniui yra geriausia. Prieš gilinantis į tai, kokį konkretų maistą siūlo atskiri gamintojai, derėtų susipažinti su pagrindiniais maisto naminiams gyvūnams tipais bei šių privalumais.

Sausas maistas

Tai – bene dažniausiai gyvūnų dubenėliuose atsiduriantis maisto tipas. Ir ne veltui: tinkamai pasirinktas kokybiškas sausas gyvūnų maistas gali išpildyti visus pastarojo organizmo poreikius (jauniems bei suaugusiems gyvūnams reikalingų maisto medžiagų rūšys bei kiekis skiriasi) ir padėti sprendžiant įvairias sveikatos problemas, pavyzdžiui, šlapimo sistemos ar dantų ligos, alergijos, nutukimas ir kita.  

Pati sauso maisto forma lemia, jog šuo ar katė, šį kramtydama, kartu nusivalys ir dalį dantų apnašų, taip sumažindama galimų dantų ligų tikimybę.

Sausą maistą galite drąsiai palikti visą dieną dubenėlyje ir nebijoti, jog šis pages. Tai – ypač patraukli savybė kačių savininkams, kurie, net ir išvykdami kelioms dienoms, savo augintinius neretai palieka namuose, dosniai pripildydami jų dubenėlius sauso maisto.

Šlapias maistas

Šlapias maistas gyvūnams – vienas populiariausių pasirinkimų kačių bei nedidelių veislių šunų augintojų tarpe, tačiau neabejojame, jog ir didesnieji jūsų bičiuliai konservus kapoja su džiaugsmu. Kalbant apie šlapio maisto gyvūnams privalumus, visų pirma reikia paminėti, jog šį, dėl uoslei malonaus aromato bei struktūros, noriai ėda net ir išrankūs augintiniai. Tai – puikus būdas pamaloninti savo mylimą keturkojį (juk ne tik į vyrų širdį kelias veda per skrandį, ar ne), tačiau, pirkdami šį produktą, atidžiai išanalizuokite sudėtį ir rinkitės tik kokybišką, gyvūno organizmui naudingą gaminį.Kokybiškame šlapiame maiste, lyginant su sausu, ir mėsos kiekis įprastai yra didesnis.

Konservai dažnai tampa pagrindiniu „patiekalu“ vyresniems šunims bei katėms, kuriems sausą maistą kramtyti tampa per sunku. Šis variantas rekomenduojamas ir gyvūnams, turintiems dantų ir dantenų, virškinimo, šlapimo takų problemų, sergantiems diabetu.

Skanėstai

Vadinamieji „skanukai“ gyvūnų mylėtojų tarpe sulaukia bene daugiausiai diskusijų. Jei pasirenkamas kokybiškas produktas ir šio kiekiais nepiktnaudžiaujama, drąsiai lepinkite savo mylimą augintinį. Skanėstai skirti ne tik pamaloninti gyvūną ar paskatinti šį atlikus vieną ar kitą komandą (dresuojami gali būti ne tik šunys, bet ir katės ar kiti naminiai gyvūnai), bet ir papildyti šio organizmą vitaminais bei mineralais.

Gyvūnų maisto pirkimas internetu ir pristatymo į namus sąlygos

Apsipirkimas internetu tapo savaime suprantu dalyku kalbant apie įvairias prekes, maistas gyvūnams – ne išimtis. Džiaugiamės, jog mūsų gyvūnų maisto bei kitų augintinių priežiūrai skirtų prekių asortimentas yra atviras kiekvienam, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar užimtumo. Išsirinkti produktai per kurjerį pristatomi tiesiai į namus adresu, nurodytu registracijos formoje.

Pristatymo į namus kaina – vos 3,90 Eur, o, prekių krepšeliui viršijus 49 Eur, papildomai už pristatymo išlaidas klientui mokėti nebereikia.

Įsigytų prekių, kurios tuo metu yra sandėlyje, pristatymas, skaičiuojant nuo apmokėjimo, trunka 1-2 darbo dienas. Jei prekės užsakomos individualiai, pristatymo terminas gali būti ilgesnis.

Aprūpinkite gyvūnus pigiau - taikomos akcijos!

Kas kartą, užsukus į vetke.lt internetinę parduotuvę, siūlome pasidomėti, kokie specialūs pasiūlymai ir nuolaidos yra taikomi šiuo metu.  Džiaugiamės, jog savo klientams galime pasiūlyti galimybę įsigyti kokybiško maisto šunims, katėms, graužikams ir paukščiams pigiau. Manome, jog kur kas racionaliau „medžioti“ patrauklias akcijas kokybiškam gyvūnų maistui ir šio atsargomis pasirūpinti iš anksto, nei laukti paskutinės minutės bei pirkti pigiausią, ekonominės klasės maistą.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal: