Prekės katėms

Prekės katėms

Kad ir kaip bemėgtų katės vaikščioti vienos, kiekviena jų nori jausti besąlygišką savo šeimininko meilę bei rūpestį. Priėmus sprendimą atverti savo namų duris bei, žinoma, širdį, mielai murklei, svarbu suvokti, jog visiems naminiams gyvūnėliams yra būtina atitinkama priežiūra. Pradėjus domėtis, ko šiems gyvūnams reikia, prekės katėms savo gausa iš tiesų gali apsukti galvą. Internetinė parduotuvė vetke.lt, siūlydama platų kokybiškų prekių katėms asortimentą, stengiasi prisidėti prie pilnaverčio bei ilgo jūsų augintinio gyvenimo. Laimingas gyvūnas – laimingas šeimininkas! 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokius gaminius rasite mūsų parduotuvėje?

Mūsų internetinėje parduotuvėje kačių prekių pasirinkimas toks gausus, jog neretai klientai šią vadina tiesiog kačių parduotuve! Čia rasite viską, ko reikia sveikam, laimingam ir aktyviam augintiniui: pradedant maistu sveikoms ir specialių poreikių turinčioms katėms ir baigiant higienos priemonėmis. Stengiamės rinką papildyti naujais produktais, tad, tikėtina, dalies mūsų siūlomų prekinių ženklų kitur nerasite.

Maistas augintiniams

Kokybiškame sausame kačių maiste yra visos gyvūnui būtinos maistinės medžiagos, o produkto struktūra užtikrina ilgalaikį šviežumą. Tad tai – kačių prekės, sulaukiančios bene daugiausia pirkėjų dėmesio. 

Konservai – skanėstas, prieš kurio aromatą bei tekstūrą atsilaikys reta murklė. Šis produktas aprūpina gyvūno organizmą vandeniu (aktualu katėms, išgeriančioms mažai vandens), o, perkant kokybiškus konservus, nustebins sudėtyje esantis itin didelis mėsos kiekis.

Nors specialistai rekomenduoja kates maitinti sausu maistu, o konservus įtraukti kaip pagardą,  kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, senoms, dantų neturinčioms katėms šie tampa raciono pagrindu.  

Prekės sterilizuotoms/kastruotoms katėms

Sterilizacija/kastracija – būtina procedūra, padedanti ne tik reguliuoti šių gyvūnų populiacijos prieaugį, bet ir išspręsti tam tikras sveikatos bei elgesio problemas. Tiesa, kastruotiems katinams/ sterilizuotoms katėms yra reikalinga speciali priežiūra, visų pirma glaudžiai susijusi su maistu. Vetke.lt internetinėje parduotuvėje rasite kačių maisto, kurio sudėtinės dalys padeda sumažinti tikimybę tokių, sterilizuotiems/kastruotiems gyvūnams būdingų problemų kaip nutukimas, akmenligė, širdies ir kraujotakos problemos.   

Norėdami nepadaryti „meškos“ paslaugos, nepasiduokite meiliam katės žvilgsniui, prašančiam dar vieno kąsnelio bei atraskite laiko aktyviems žaidimams su savo augintiniu. Taip padėsite savo augintiniui išlaikyti „formas“, kurios po kastracijos/sterilizacijos yra linkę didėti.

Kačių draskyklės

Draskyklės leidžia išpildyti būtiną katės poreikį pagaląsti nagus, nekeliant rizikos tapetams, baldams bei kitam turtui. Taip pat tai – puiki pramoga jūsų gyvūnui.

Vitaminai ir papildai

Vitaminai ir papildai padeda spręsti įvairias katės sveikatos bei išvaizdos problemas. Vartojant šiuos, kaip ir žmonių atveju, persistengti nereikėtų. Rinkitės tai, kas aktualu jūsų augintiniui, pavyzdžiui, kailio problemos, plaukų sąvėlos, virškinimo sutrikimas ir kita.

Kačių kraikas

Kraikas, kaip ir kačių maistas, neretai  ilgai kaitaliojamas, kol atrandamas variantas, priimtinas tiek  jūsų išrankiam augintiniui, tiek jums.

Šampūnai ir kitos higienos priemonės

Priklausomai nuo konkretaus produkto, kai kurios higienos priemonės, pavyzdžiui, kačių šampūnai, yra skirti puoselėti augintinio grožį bei švarą, kiti (ausų, dantų, akių valymo servetėlės, antiseborėjiniai lašai ir pan.) – užtikrinti higieną, estetiką bei geresnę savijautą esant laikiniems ar genetiškai nulemtiems sveikatos sutrikimams.

Kodėl verta pirkti pas mus internetu?

Pirkti internetu iš tiesų verta: sutaupysite ne tik laiko, bet ir, pasinaudoję viena ar kita akcija, norimą kokybišką prekę įsigysite pigiau. Kur kas racionaliau pasinaudoti patrauklia nuolaida, nei pirkti pigiausius produktus. Patogus pristatymas į namus (kuris, beje, vetke.lt internetinėje parduotuvėje perkant virš 49 Eur yra nemokamas) išvaduos nuo būtinybės daug sveriančias kačių prekes patiems tįsti iki automobilio.

Vetke.lt partneriai – gamintojai, siūlantys tik kokybiškus, neretai analogų lietuviškoje rinkoje neturinčius produktus katėms bei kitiems gyvūnams. Užsukę į mūsų internetinę parduotuvę galėsite ramiai susipažinti su siūlomos produkcijos charakteristika bei išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų katės ar kito naminio gyvūno poreikius.