Vitaminai katėms

Vitaminai katėms

Faktas, jog naminiams gyvūnams yra reikalingas aukščiausios kokybės maistas, abejonių nekelia niekam, tačiau vitaminai katėms – tema, sulaukianti nevienareikšmės nuomonės. Veterinarijos specialistai pabrėžia, jog visų organizmui reikalingų vitaminų bei mineralinių medžiagų katė turi gauti su maistu, tačiau kiekvieno konkretaus gyvūno situaciją reikia vertinti individualiai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kartais gyvūno organizmas nepajėgia pasisavinti vienos ar kitos medžiagos, gaunamos su maistu. Tam tikrais gyvenimo tarpsniais pasikeičia medžiagų poreikis bei kiekis, pavyzdžiui, jauniems gyvūnėliams reikia kitokių vitaminų ir mineralų nei vyresniems, besilaukiančiai bei pagimdžiusiai katei su maistu gaunamų vitaminų taip pat dažnai nepakanka. Tinkamai parinkti kačių vitaminai – profilaktinė priemonė bei augintinio sveikatos būklės pagerinimas šiam sergant viena ar kita liga.

Mūsų partneriai – gamintojai, tiekiantys į rinką tik sertifikuotą, aukščiausios kokybės produkciją. Tai – svarbiausi kriterijai kalbant apie visas augintiniams skirtas priežiūros priemones, o ypač – vitaminus ir papildus.

Kokias kačių problemas gali išspręsti papildai?

Priklausomai nuo konkrečių vitaminų ir mineralų ar kompleksinio preparato sudėties, vitaminai gali padėti išspręsti įvairias kačių sveikatos problemas, susijusias su amžiumi, imuniteto stiprumu, veislės ypatybėmis bei kitomis priežastimis.

Plaukų sąvėlos, skatinančios katės vėmimą bei kiti virškinimo sistemos negalavimai, slenkantis, žvilgesį praradęs kailis, pleiskanojanti, pakitusios spalvos oda, su amžiumi susijusios širdies bei sąnarių ligos, nusilpęs imunitetas – dalis dažniausiai pasitaikančių kačių problemų, kurias išspręsti gali tinkamai parinkti kačių vitaminai bei papildai.

Kokį kiekį vitaminų ir papildų skirti katei per parą?

Rekomenduojamas konkretaus produkto kiekis, kurį per parą reikia suduoti katei, yra nurodytas ant pakuotės. Jei tam tikri vitaminai katėms buvo paskirti veterinarijos gydytojo, vadovaukitės vartojimo rekomendacijomis, kurias šis nurodė.

Svarbiausia įsisavinti, jog net aukščiausios kokybės papildai katėms negali atstoti visavertės, subalansuotos mitybos, su kuria gyvūnas ir turi gauti didžiąją dalį organizmui reikalingų medžiagų. Tik tais atvejais, kai akivaizdu, jog tam tikro vitamino ar mineralo poreikis nėra patenkinamas, rinkitės reikalingus papildus, pavyzdžiui, skirtus odai, kailiu, sąnariams ir pan. Geriausių rezultatų pasieksite ne „užkimšę“ katę vitaminais, bet, atsižvelgę į individualią gyvūno sveikatos būklę bei amžių, parinkę tinkamus produktus bei kiekį.

Kaip sužinoti, kokių vitaminų ar papildų katei trūksta?

Patys svarbiausi kačių organizmui yra vitaminai A, B, D, E, K, taip pat – fosforas ir kalcis. Tačiau tai nereiškia, jog turite suskubti juos visus įsigyti ir kasdien girdyti savo augintinį vitaminų „kokteiliu“. Visų pirma reikia išsiaiškinti, ko augintiniui trūksta ir tik tada rinktis kokybiškus maisto papildus, savo sudėtyje turinčius reikiamų medžiagų, kurių su maistu negaunama arba gaunama nepakankamai.

Geriausiai vadovautis veterinaro rekomendacijomis, kuris, įvertinęs sveikatos būklę, pasakys, kurie papildai katėms jūsų augintiniui reikalingi. Tinkamus maisto papildus pasufleruoti gali ir katės amžius: jauniems kačiukams skirti vieni papildai, vyresnio amžiaus katėms, kurių medžiagų apykaita sulėtėja bei padidėja įvairių ligų tikimybė – kitokios rūšies vitaminai.

Pasikeitęs katės elgesys (apetito stoka, dažnas vėmimas ir kita) bei išvaizdos problemos (lūžinėjantys nagai, pleiskanojanti oda, slenkantis kailis ir panašiai) – taip pat aiškus signalai, jog jūsų murklei reikalingi vitaminai katėms.

Kokius gaminius rasite mūsų parduotuvėje?

Vetke.lt internetinė parduotuvė džiaugiasi galėdami pasiūlyti jums ir, žinoma, jūsų mylimiems augintiniams aukščiausios kokybės maisto bei kitų gyvūnų priežiūrai skirtų produktų, dalies kurių prekinių ženklų pas konkurentus, tikėtina, nerasite. Vienas iš principų, kuriuo vadovaujamės savo ilgametėje, daugiau nei 20 metų skaičiuojančioje veikloje – galimybė klientui leisti rinktis iš kuo platesnio veterinarinių prekių asortimento ir taip efektyviai išspręsti įvairias gyvūnų sveikatos problemas.

Vitaminai katėms – viena iš prekių grupių, kuri, pirkėjų patogumui, yra suskirstyta į atskiras kategorijas. Žinodami, kas aktualu jūsų augintiniui (pavyzdžiui, papildai kačių sąnariams, širdžiai, kailiui ir odai, imunitetui stiprinti ir kita), rinktis, ką pirkti, galėsite tik iš jums tinkamų produktų grupių.

Galimybė pirkti internetu leidžia išbandyti mūsų asortimentą visiems, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar užimtumo.  Rinkdami savo augintiniui reikalingų prekių krepšelį, galėsite ramiai išanalizuoti kiekvieno produkto sudėtį, pasidomėti galimomis alternatyvomis bei kainomis, plačiau susipažinti su vieno ar kito gamintojo prekių linija.

Vetke.lt džiugina savo keturkojus klientus ir patrauklios kainos pasiūlymais. Nuolaidos bei akcijos tam tikrų produktų grupei leidžia norimą daiktą įsigyti gerokai pigiau.  Kur kas racionaliau skirti laiko mažesnių kainų „medžioklei“, nei pirkti pigias, abejotinos kokybės gyvūnų prekes.

Prekių pristatymas į namus – galimybė pasirūpinti savo augintiniu dar paprasčiau. Prekių krepšeliams, kurių suma viršija 49 Eur, taikomas nemokamas pristatymas (standartinė pristatymo kaina – 3,90 Eur).