Dietinis maistas šunims

Laimingas šuo yra tas, kuris turi atsakingus šeimininkus. Tokius, kurie ne tik jį myli iš visos širdies, tačiau taip pat ir rūpinasi kasdien jo vartojamu maistu. Tik tokiu atveju šuns organizmas bus sveikas, bus galima išvengti daugelio ligų. Juk geros kokybės maiste – ne tik skonis, tačiau ir maistinės medžiagos, kurios reikalingos šuniui.

Visgi, kartais šeimininkai per daug myli savo šunį, lepiną jį, ir taip dažniausiai susargdina. Viena iš pasekmių -nutukimas. Veterinarijos gydytojai tokiu atveju griežtai siūlo duoti dietinį maistą, kuris ne tik subalansuotų gyvūno valgymo įpročius, tačiau ir padėtų numesti jam svorio. Svarbiausia – sveikai, kad organizmui netrūktų jokių svarbiausių medžiagų.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kada šuniui reikalingas dietinis maistas?

Dietinis maistas šunims reikalingas tam tikrų ligų gydymo palaikymui, tame tarpe ir kai gyvūnas turi per didelį svorį. Nors tai yra dažniausia priežastis, kodėl pasirinktas būtent šis, tačiau yra ir daugiau faktorių, kuriuos įvertinus dažniausiai rinktis specialų maistą pataria veterinarijos gydytojai. vetke.lt siūlomas dietinis maistas šunims labai pasitarnauja ir tuomet, kai gyvūno organizmas yra jautrus, alergiškas tam tikram maistui, atopiškas. Tuomet būtinas specialus maistas, kuris ne tik neapsunkina organizmo, tačiau taip pat ir padeda išvengti alergenų sukeliamo diskomforto. Tokiame maiste dažniausiai dominuoja mėsos arba žuvies ingredientai, taip pat, daržovės. Grūdų kiekis – minimalus arba iš vis be jų. Kodėl? Nes būtent jie ir yra pati dažniausia alergijos priežastis. Galiausiai, mažesnis grūdų kiekis arba alternatyvūs angliavandenių šaltiniai taip pat padeda užtikrinti sveikesnį maistą, galiausiai, sotesnį, tad labai svarbu, jog jis tiktų fiziškai aktyviam šuniui.

Sausas dietinis maistas šunims pasižymi ypač gera kokybe, kadangi jame yra visi augintiniui reikalingi vitaminai, mireralai, tam tikri specifiniai ingredientai. Svarbiausia jį šerti ne tik sertifikuotu maistu, tačiau ir rekomenduojamomis normomis, kurios yra nurodytos ant pakuotės. Tai leis ne tik pasirūpinti gyvūno sveikata,  bet padės išvengti tam tikrų ligų, tame tarpe ir nutukimo, kuris, deja, atsiranda ne tik dėl didelio maisto kiekio, tačiau ir blogos jo kokybės. Štai todėl nešerkite šuns nesertifikuotu maistu, galiausiai, neduokite savo patiekalų nuo stalo. Tai jam gali labai pakenkti.

Kaip išsirinkti maistą šuniui?

Renkantis tinkamą maistą šuniui reikia atsižvelgti į kelias smulkmenas. Kartą radus galėsite būti ramus, jog šis maistas bus Jūsų šuniuko kasdienis palydovas, tai yra, maisto: tiek konservų, tiek sauso – nereikės kaitalioti.

Renkantis maistą šunims pirmiausia reikia įvertinti savo augintinio poreikius.

  • Konservai šunims ar Jums geriausias pasirinkimas atrodo sausas maistas? Jeigu kokybė gera – tinka ir vienas, ir kitas.

  • Šunų maistas pagal veislę – gera pagalba tuomet, kai tiksliai nežinote, kuris labiausiai tiktų Jūsų geriausiam draugui.

  • Šunų maistas su mėsa – dažniausias pasirinkimas, kadangi jis ne tik sveikas, tačiau ir skanus. 

  • Aukščiausios klasės specialus  šunų maistas skirtas kiekvienam šuniui nepriklausomai nei nuo veislės, nei nuo organizmo. Tai geriausios kokybės maistas jūsų lojančiam draugui.

  • Veterinarinis maistas šunims skirtas tiems, kuriuos reikia maitinti pagal specifinius nurodymus. Šį maistą rinktis dažniausiai pataria veterinarijos gydytojas.

  • Rinktis galima ir pagal gamintojus. Pas mus rasite:, Vet-concept, Hill’s, Bosch, CD, Virbac bei kitų žinomų ir vertinamų ženklų maistus.

  • Vieno baltymo šunų maistas arba maistas, kuris yra su vienos rūšies mėsa arba žuvimi.

  • Dietinis maistas šunims sukurtas specialiai gyvūnams, kurie turi sveikatos problemų, yra alergiški daugeliui komponentų, serga tam tikromis lėtinėmis ligomis, turi viršsvorį. 

  • Maistas gali būti klasifikuojamas pagal šuns amžių: jauniems, seniems...

Renkantis svarbiausia įvertinti gyvūno poreikius ir filtrų pagalba kur kas greičiau rasite Jums tinkamą.

Ar dietinis maistas brangesnis nei įprastas?

Dietinis maistas šunims dažniausiai kainuoja kiek daugiau nei įprastas. Tačiau kainos skirtumas yra mažas. Be to dažniausiai nėra kito pasirinkimo kaip tik duoti šį maistą. Įvertinus tai, jog gyvūnas gaus pačios geriausios kokybės maistą, kuriame yra visos reikalingos medžiagos tinkamam organizmui funkcionavimui, tad bus galima išvengti ligų – kaina nebe tokia ir didelė. Galiausiai, vetke.lt nuolatos siūlo akcijas, kurių metu kaina bus mažesnė, tačiau kokybė – tokia pat puiki. Tokia, kokios vertas kiekvienas mylimas šuo.

Apsipirkite internetu greitai ir saugiai

Mūsų tikslas yra pasiūlyti Jums pačią geriausią kokybę, kadangi kiekvienas šuo – svarbus ir jam reikia suteikti tiek dėmesio, kad jis būtų sveikas ir laimingas. Išsirinkite prekes ir mes skubiai jas išsiųsime, kad tik Jūsų augintinis kuo greičiau pradėtų mėgautis dietiniu maistu, kuris atitinka jo organizmo poreikius.