Vitaminai šunims

Vitaminai šunims

Savo vaistų spintelėje, greičiausiai, dažnas atrastų bent vieną vitaminų ar papildų pakuotę, tiesa? Šie produktai maisto negali pakeisti, tačiau yra puikus pasirinkimas, jei drauge su maistu organizmas neaprūpinamas reikalingu tam tikrų vitaminų, mineralų ar kitų medžiagų kiekiu. Tai mes žinome ir dažnas tokios taisyklės laikosi. Tačiau ar žinote, jog tai aktualu ne tik žmonėms, tačiau ir Jūsų keturkojams? Jų mitybą reikia sekti labai atidžiai, dar daugiau dėmesio reikalauja specialieji poreikiai, pavyzdžiui, vyresnis amžius ar alergijos. Kad ir kokios aukštos kokybės maistą savo augintiniui pirktumėte, pasitaiko, jog tam tikrų medžiagų organizmas stokoja, todėl šiuo atveju gelbėja vitaminai šunims bei šunų papildai. Pagal paskirtį jie gali būti skirti kailiui, dantims, sąnariams, virškinimui ar kt. Rinkdamiesi atsižvelkite į tai, kokių problemų turi Jūsų augintinis. Mes siūlome labai platų vitaminų, papildų spektrą patrauklia kaina.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kiek ir kokių  vitaminų reikia, jog šuns sveikata būtų geresnė?

Vitaminų, kurie turi būti šuns racione, yra nemažai, todėl perkant maistą šiems naminiams gyvūnėliams būtina atidžiai skaityti produktų sudedamąsias dalis ir įvertinti, kokią naudą šuo gauna. Pavyzdžiui, labai svarbus yra vitaminas A. Ypač jo svarba didelė jauniems šuniukams, kurie dar auga. Vitaminas A reikšmingas inkstams, visam organizmui stiprinti, imunitetui. Pakankamas jo kiekis mažina uždegiminių ir kitų ligų riziką.

Ne mažiau svarbus ir vitaminas B1, apie kurio trūkumą gali įspėti augintinio vangumas, viduriavimas. Nepamirškime ir vitamino B2, kuris be galo reikšmingas besilaukiančioms kalėms.

Vitaminas C – jo šuniui taip pat reikia pakankamai. Jis svarbus imunitetui, infekcinių ligų rizikos mažinimui, šuns žvalumui, ištvermei, energijai.

Po šaltojo metų laiko, pavasarį, pasirūpinkite, kad šuns mityboje netrūktų labai svarbaus vitamino D. Tiesa, iškart griebtis papildų ar vitaminų galbūt ir nėra reikalo – gali būti, jog šio vitamino atsargoms papildyti visiškai užteks ilgesnių pasivaikščiojimų lauke šviečiant saulei.

Šuns odai, norint išvengti niežulio, įtrūkimų, reikia vitaminų F ir G. Norint gauti jų su maistu reikėtų mitybą papildyti sėmenų aliejumi, taip pat vartoti maistą, kurio sudėtyje yra kepenų.

Šuns kaulams, dantims, nervų sistemai labai svarbus kalcis. Tačiau jo duoti reikia tiek, kiek rekomenduojama, ir jokiu būdu nepadauginti.

Kodėl vitaminai, papildai reikalingi ir jauno amžiaus, ir suaugusiems šunims?

Jei manote, kad vitaminai ir papildai aktualūs tik vyresnio amžiaus šunims, tai klystate. Tiek šunų vitaminai, tiek šunų papildai reikalingi ir jauniems, ir vyresniems keturkojams. Taip yra todėl, kad šie produktai vertingi sąnarių būklei, virškinimo sistemai, kailio plaukų būklei, dantims, bendrai sveikatai. O juk tai svarbu visuose augintinio gyvenimo tarpsniuose.

Nepriklausomai nuo to, ar auginate jauną, ar jau pagyvenusį šuniuką, mūsų asortimente galite rinktis iš labai plataus vitaminų, papildų spektro: maisto papildai imuninei sistemai, kepenims, sąnariams, odai ir kailiui, inkstams, širdžiai, kraujagyslėms, raumenims ir kt. Šioje prekių kategorijoje rasite ir raminančių tablečių keturkojams, papildų nuo skausmo, specialų maisto papildą, skirtą vartoti po kastracijos ar sterilizacijos. Yra ir maisto papildų prieš alergijas – puikus produktas alergiškiems šuniukams.

Kiek kainuoja vitaminai?

Kaina neabejotinai yra svarbus aspektas, renkantis prekes, o neretai ir lemia pirkimo sprendimus. Mūsų asortimente esantys vitaminai bei papildai šunims skiriasi savo kainomis – jos svyruoja nuo mažiau kaip 10 eurų iki daugiau kaip trijų dešimčių. Kainų skirtumus lemia papildų bei vitaminų šunims paskirtis, sudedamosios dalys, kiekis, gamintojas ir kiti kriterijai.

Natūralu, jog dažnas domisi, ar taikoma akcija, gal vyksta išpardavimas, kurio metu daugeliui šios kategorijos prekių taikoma patraukli nuolaida. Juk kiekvieną vilioja galimybė sutaupyti ir mokėti pigiau, tačiau mėgautis itin aukšta kokybe.

Taip pat būtina paminėti ir tai, jog mūsų e. parduotuvė neretai gali pasiūlyti kur kas mažesnes kainas nei konkurentai, nes užsiimame ir didmenine prekyba.

Rinkdamiesi vitaminus, papildus mūsų svetainėje galite nustatyti, kokią sumą norite išleisti. Sistema išfiltruos pasiūlymus, atitinkančius Jūsų nurodytus kainos rėmus – pasirinkimas bus spartesnis ir efektyvesnis.

Siūlome patikimų gamintojų gaminius

Labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių gyvūnams skirtą produkciją įtraukiame į mūsų e. parduotuvės asortimentą ir siūlome įsigyti Jums. Tad čia maisto papildų ir vitaminų kategorijoje puikuojasi tokie prekių ženklai kaip „Altervet“, „Dog Natural“, „Eurowet“, „Vet – Concept“, „Vet‘s Best“. Visi gamintojai šioje rinkoje puikiai žinomi, pelnę pripažinimą, labai teigiamai vertinami, o jų gaminiai pozicionuojami kaip itin aukštos kokybės. Todėl galite būti tikri, kad perkate puikios kokybės produktus savo šunims.

Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu – rinkitės iš plataus asortimento, filtruokite pasiūlą, dėkite norimus produktus į pirkinių krepšelį. Jei internetu įsigytų prekių krepšelis viršys 49 eurus, pristatysime pirkinius nemokamai (sąlyga negalioja Neringoje)! Pristatymas į namus sklandus ir operatyvus.