Begrūdis kačių maistas

Laiminga katė yra ne tik fiziškai aktyvi, ne tik reguliariai glostoma, turi jai tinkamą guolį ir tuo pačiu žaislus, kurie skatina mąstymą, tačiau taip pat maitinama geriausios kokybės maistu, kuris būtinas sveikam ir gražiam gyvūnui. Renkantis geriausią ėdesį savo katinui svarbiausia yra nepamiršti kokybės. Maistas turi būti subalansuotas, vitaminai atitikti gyvūno organizmo poreikius, galiausiai, katėms skirtas maistas turi būti ir skanus, juk jos, kaip ir mes, mėgsta pasilepinti. O ir yra to vertos, tiesa?

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokioms katėms tinka?

Jeigu ieškote pačios geriausios kokybės maisto, tokio, kuris būtų ne tik skanus, tačiau ir pripildytas naudingųjų medžiagų (kad nereikėtų gyvūnui papildomai duoti vitaminų) – siūlomas begrūdis kačių maistas, kuris atitinka net ir paties išrankiausio ragautojo skonio poreikius.

vetke.lt siūlo labai platų, geriausios kokybės maisto katėms pasirinkimą, kuris užtikrins, kad Jūsų gyvūnas būtų sveikas. Kasdienai skirtas begrūdis kačių maistas puikiai tinka bet kokios veislės, amžiaus, lyties bei fizinio aktyvumo gyvūno poreikiams patenkinti. Tai yra pati aukščiausia kokybė, kurios sudėtyje – mėsa arba žuvis i bei daržovės. Visi puikiai žinome, kad tokia “patiekalų” sudėtis yra geriausias pasirinkimas ir gyvūnui, ir žmogui, tad rūpinantis savo augintiniu pirmiausia turime pasirūpinti jo maistu.

Kačių maistas be grūdų tinka visoms rainėms, tik susipažinkite su pagrindiniais maisto ingredientais, kurie lemia skonį ir suteikia galimybę gyvūnui išbandyti kelis, kol ras jam labiausiai tinkamą.

Kokius gaminius rasite pas mus?

Siūlydami aukščiausios kokybės maistą katėms be grūdų norime prisidėti prie sveikesnės jų kasdienybės. Pas mus rasite tik žinomiausių, pripažintų gamintojų maistą, kuris yra sertifikuotas. Geriausias pasirinkimas Jūsų murkliui yra Vet – Concept maistas, kuris pripažįstamas kaip vienas geriausių visoje Europoje ir jį rekomenduoja veterinarai. 

Savo klientams bei jų šeimininkams taip pat galime pasiūlyti labai įvairių sudėčių maistą, kuris yra be grūdų. Skirtinga sudėtis lemia ne tik skonio potyrius, tačiau taip pat ir naudingąsias medžiagas bei kalorijas, tad detaliai aprašome kiekvieną prekę, kad būtų paprasčiau rasti tinkamiausią.

Katėms, kurios yra alergiškos – puikus pasirinkimas yra maistas su arkliena, mėgstančioms jūros gėrybes – su upėtakiu, galiausiai, neįprastas pasirinkimas, kuris dažniausiai Jūsų augintinį labai maloniai nustebins skoniu – maistas su vabzdžiais, kuriame yra daug baltymų, tad tai puikus pasirinkimas augančiam, laimingam kačiukui.

Jeigu nežinote, kuris begrūdis maistas Jūsų augintiniui tinka labiausiai – visada galite susisiekti su vetke.lt specialistais, kurie susipažinę su Jūsų gyvūnu, jo sveikata – patars ir dėl labiausiai tinkamo pasirinkimo.

Nuo ko priklauso begrūdžio kačių maisto kaina?

Mitas, jog begrūdis maistas yra kur kas brangesnis nei kiti. Svarbiausia atsiminti, kad geros kokybės maistas prisideda prie Jūsų katino, katės sveikatos, tad nereikia ne tik papildomų vitaminų, tačiau taip pat ir išvengsite ligų, kurios, deja, ne tik kainuoja, tačiau ir ne visada yra išsprendžiamos...

Begrūdžio kačių maisto kaina kinta nuo konsistencijos: konservai ar sausas maistas? Žinoma, taip pat ir nuo kiekio, tačiau perkant daugiau – visada sutaupysite. Galiausiai, kaip jau minėjome, pas mus galite rasti labai skirtingų komponentų maistą, nuo kurio ingredientų taip pat kinta kaina.

Jeigu norite palepinti savo gyvūną, tačiau ir sutaupyti – siūlome sekti mūsų akcijas, nuolaidas, kurias rasite pačiame puslapyje. Mums svarbu, kad Jūsų katinas būtų sveikas, laimingas ir žaismingas, o jo gyvenimo kokybė prasideda nuo tinkamo maisto.