Sausas maistas katėms

Tinkamas maistas katėms gali padėti ne tik joms atrodyti gražiai, džiuginti šeimininką tankiu kailiu, tačiau taip pat ir būti sveikoms, aprūpintoms mineralais, vitaminais, kurie reikalingi kiekvienam gyvam organizmui. vetke.lt siūlo labai platų sauso maisto katėms pasirinkimą ne tik gyvūno skonio poreikiams patenkinti, tačiau taip pat ir sveikatai palaikyti. Siūlydami pačią geriausią kokybę norime būti įsitikinę , kad Jūsų gyvūnas bus sveikas ir nereikės papildomai rūpintis, , kadangi maiste yra visos reikalingos maistinės medžiagos ir dar daugiau….  tiek, kiek reikia smalsiam, judriam, laimingam gyvūnui.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Į ką atkreipti dėmesį renkant maistą?

Mūsų siūlomas sausas maistas katėms yra labai įvairus. Jeigu nežinote, kuris labiausiai atitiktų Jūsų murklės poreikius – visada galite susisiekti su mumis. Patyrę specialistai pagal Jūsų asmeninius bei gyvūno poreikius, charakteristikas – pasiūlys ir labiausiai jam tinkamą maistą, kuris bus ir skanus, ir sveikas.

Geriausias kačių maistas yra tas, kuris atitinka konkretaus gyvūno poreikius. vetke.lt siūlomas:

 • Begrūdis kačių maistas puikiai tinka jautrią virškinimo sistemą turintiems gyvūnams. Maiste dominuoja mėsa/žuvis ir daržovės, tad tai – Aukščiausia klasė ir kokybė.

 • Dietinis kačių maistas pasitarnauja toms murklėms, kurioms reikalingas didesnis dėmesys dėl  polinkio į tam tikras ligas.

 • Gydomasis maistas katėms padeda joms būti ne tik gražioms, tačiau ir sveikoms. Maiste yra specialių komponentų, kurie prisideda prie tam tikrų ligų gydymo palaikymo arba jų išvengimo.

 • Hipoalerginis maistas katėms kurtas specialiai jautrią virškinimo sistemą turinčioms, į alergijas maistui linkusioms katėms.

 • Kačių maistas nuo plaukų kamuoliukų – puiki pagalba toms, kurios labai šeriasi, dažnai pačios kenčia nuo savo kailio plaukų kamuoliukų.

 • Kačių maistas odai ir kailiui padės katei atrodyti puikiai. Rekomenduojamas ne tik ilgaplaukių , tačiau ir kitų veislių katėms

 • Kačių maistas pagal veislę, galiausiai, padeda būti ramiu, jog gyvūnu bus tinkamai pasirūpinta pagal jo poreikius.

Užsisakius Jūsų gyvūnui tinkamą maistą – jis greitai pasieks Jūsų namų duris, tad galėsite iškart pradėti rūpintis savo katės arba katino gyvenimo kokybe.

Kodėl katėms reikalingas sausas maistas?

Daugeliui kačių šeimininkų kyla klausimas – ar geriau šlapias, ar sausas maistas? Žinoma, visada geriausia yra išlaikyti balansą ir pasirūpinti, kad gyvūnas gautų tokį maistą, kuris geriausiai jam tinka bei patinka.. Skanus maistas - laimingas gyvūnas .

Sausas katės maistas pasižymi baltymų gausa. Jie reikalingi ne tik mažam kačiukui, kuris auga, tačiau ir bet kokio amžiaus katėms, kurios gaudamos tinkamą paros baltymų normą bus sveikos bei laimingos. Katės maiste baltymai yra ne tik iš žuvies, jūros gėrybių, tačiau ir mėsos, galiausiai, vabzdžių. Sausame maiste, renkantis geriausią kokybę, taip pat yra ir daug daržovių, kurios džiugina katę vitaminais, o jie – suteiks daugiau energijos ir padės gyvūnui būti sveiku.

Kiek kainuoja sausas maistas katėms?

vetke.lt rasite ne tik labai platų maisto pasirinkimą, tačiau taip pat ir pasiūlymus patraukliomis kainomis. Kaina bus mažesnė sulaukus akcijų, kurias pas mus galite pamatyti reguliariai. Akcija sumažins kainą, tačiau kokybė išliks tokia pat puiki.

Sauso kačių maisto kaina kinta priklausomai nuo kelių esminių faktorių.

 • Kokio tipo maistas yra perkamas? Rūšis aptarėme aukščiau. Žinoma, aukščiausios  klasės maistas yra brangesnis, tačiau jis taip pat kur kas geresnės kokybės, tad nereikia papildomai rūpintis vitaminais, kitais papildais, gyvūnas rečiau serga.

 • Maisto kaina kinta ir nuo perkamo sauso ėdalo kiekio. Didesnė pakuotė kainuoja brangiau nei mažesnė, tačiau 1 kg kaina gausis mažesnė. Kadangi sausas maistas ilgai negenda – apsirūpinti juo verta.

 • Pasikartosime, kad sutaupyti galite pirkdami per akcijas.

 • Galiausiai, vieni gamintojai siūlo pigesnį maistą, kiti – brangesnį. Pigus nebūtinai yra blogas, tad renkantis siūlome daugiau dėmesio skirti sudėčiai.

Atsiliepimai, kuriuos palieka kačių mylėtojai – geriausia pagalba renkantis maistą augintiniui.

Kodėl verta palepinti katę brangesniu maistu?

Maisto kokybė lemia ne tik skonį, tačiau taip pat ir gyvūno sveikatą. Jeigu katė gaus visas reikalingas medžiagas, kurios būtinos, kad organizmas tinkamai funkcionuotų – tuomet ligos bus retesnis gyvenimo palydovas, taip pat, augintinis nesišers bus guvesnis, o juk to dažniausiai ir tereikia šeimininkams. Jie visada nori, kad gyvūnas būtų sveikas ir laimingas, o tai garantuoti gali tik geros kokybės maistas. Lepinkite juo savo murklį ne kartais, tačiau kasdien ir jie atsidėkos Jums savo meile.

Pirkite pas mus internetu

Laimingam gyvūnui – vetke.lt pasiūla. Nuo sauso maisto Jūsų katinui iki viso kito, ko reikia, kad jis jaustųsi mylimas. Siūlome ne tik gerą, bet  būtent sertifikuotą kokybę, kuri leis Jums būti ramiu, kad gyvūnu pasirūpinote tinkamai. Tai – kiekvieno atsakingo šeimininko darbas ir priežiūra prasideda būtent nuo tinkamo maisto, kurį galite įsigyti pas mus. Viskas – Jūsų katinui ir dėl jo. Juk meilė prasideda per skrandį, tiesa?