Kraikas katėms

Kraikas katėms

Kačių kraikas – viena iš naminiams  gyvūnams skirtų priežiūros priemonių, neabejotinai aktuali kiekvienam šių augintojui. Nesvarbu, kokią besąlygišką meilė jaustume šiems meiliems gyvūnėliams, visi norime gyventi švara bei gaiva dvelkiančiuose namuose. Tai garantuoja tinkamai pasirinktas kokybiškas kraikas katėms, atitinkantis ne tik individualius augintinio pageidavimus, bet ir jo šeimininko lūkesčius higienos, ekologijos bei kainos atžvilgiu.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Elektroninė parduotuvė Vetke.lt siūlo rinktis iš įvairių kačių kraiko bei kitų gyvūnų prekių rūšių. Kačių kraiką, kurio svoris, ypač perkant didesniais kiekiais, didelis,  patogu pirkti internetu vien dėl to, jog siūlomas pristatymas tiesiai į namus. O akcijos, kuriomis dažnai lepiname jūsų augintinius, leis apsipirkti gerokai pigiau.

Kraikų tipai ir rūšys

Gamintojai, su kuriais bendradarbiaujame, siūlo įvairias kraiko rūšis, besiskiriančias sudėtimi, tekstūra, kaina bei kitomis savybėmis, su kuriomis, norint išsirinkti geriausiai jūsų bei jūsų gyvūno poreikius atitinkantį produktą, derėtų susipažinti.

Silikoninis kraikas

Silikoninis katinų kraikas pasižymi geru skysčių bei kvapų sugėrimu, nelimpa prie gyvūno kailio bei letenų. Nedulka, o tai aktualu kalbant ne tik apie švarą namuose, bet ir augintinio sveikatą: nėra pavojaus, jog pateks į katės kvėpavimo takus. Silikoninio kraiko nereikia dažnai keisti: apie keitimo būtinybę signalizuos pasikeitusi kristalų spalva. Tiesa, kai kurios katės, galbūt dėl kristalų faktūros ar girgždesio, prie šio tipo kraiko pripranta sunkiau.

Ekologiškas kraikas

Ekologiškas kačių kraikas, priklausomai nuo konkretaus produkto, gali būti kukurūzinis, taip pat – pagamintas iš pjuvenų, kviečių, riešutų kevalų. Tai – ne tik gamtai bei gyvūnui visapusiškai draugiškas, bet ir puikiai savo funkciją atliekantis produktas. Gerai sugeria drėgmę bei kvapus, visiškai suyra, tad, kas labai patogu, gali būti metamas tiesiai į kanalizaciją. Ekologiškas kraikas, lyginant su kitomis populiariomis kraiko alternatyvomis, kainuoja šiek tiek brangiau.

Bentonitinis kraikas

Bentonitinis kraikas katėms, dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio – vienas populiariausių pasirinkimų kačių augintojų tarpe. Produktas gerai sugeria drėgmę ir, panaudotas, sušoka į gabalėlius, kuriuos lengva surinkti ir išmesti. Norint palaikyti švarą, viso kraiko keisti nereikia, užtenka papildyti jo kiekį. Tiesa, bentonitinis kraikas dulka, limpa prie augintinio pėdučių bei, dėl kietos tekstūros, gali šias sužeisti.

Tofu kraikas

Tofu kačių kraikas – naujovė rinkoje, tačiau dėl savo privalumų vis labiau populiarėjanti. Įprastai šis augalinis produktas gaminamas iš žirnių ląstelienos, tačiau  mūsų siūlomas Premium klasės tofu kraikas išsiskiria savo unikalia, dar efektyviau veikiančia sudėtimi. Kraiko pagrindas – sojų miltai bei kukurūzų krakmolas – medžiagos, tinkančios net alergiškiems gyvūnams. Produktą papildo speciali, patentuota medžiaga, veikianti antibakteriškai: efektyviai sunaikinamos bakterijos, kurios dalyvauja nemalonių kvapų išsiskyrimo iš šlapimo procese. Tai garantuos dar didesnę gaivą bei švarą jūsų namuose! 

Taip pat tofu kraikas katėms puikiai sugeria skysčius, nežaloja gyvūno pėdučių bei prie jų nelimpa. Panaudotas kraikas sušoka į gabaliukus, kuriuos galima drąsiai išmesti tiesiai į klozetą. 

Vienintelis šio produkto minusas – gana aukšta kaina. Kviečiame užsukti ir pasidomėti, galbūt šiam produktui mūsų internetinėje parduotuvėje kaip tik šiuo metu taikomos patrauklios nuolaidos!

Biokraikas

Biokraikas – tai produktas, pasižymintis natūralia sudėtimi (pagamintas iš javų ir ceolito), kurioje nėra jokių kenksmingų cheminių priedų: net jei katė, besisprausdama letenas, ir palaižys šio kraiko, dėl žalos gyvūno sveikatai galėsite nesijaudinti. Biokraikas puikiai sugeria net ir didesnį skysčio kiekį bei efektyviai neutralizuoja nemalonius šlapimo bei išmatų kvapus. Šio tipo kraiko granulės yra smulkios bei minkštos, tad nesužeis katino letenėlių bei puikiai tiks net ir mažiems kačiukams, dar tik besimokantiems švaros ritualų bei po sterilizacijos/kastracijos procedūrų, kai gyvūno lytiniai organai yra itin jautrūs.

Panaudotas biokraikas sušoka į gumulėlius, kuriuos lengva surinkti ir išmesti, o, norint palaikyti švarą, nereikia keisti viso kraiko, užtenka papildyti šio kiekį. Biokraikas beveik nedulka, tad nėra pavojaus augintinio kvėpavimo takams, o švarą palaikyti lengviau.

Kvepiantis kraikas

Įvairios kraiko rūšys (silikoninis, bentonitinis ir kita) gali būti praturtintas įvairių aromatų kvapiosiomis dalelėmis, užtikrinančioms dar didesnę higieną bei gaivą jūsų namuose. Tiesa, kvepiantis kraikas katinams – variantas, aktualesnis šeimininkams, tuo tarpu kai kuriems gyvūnams pašalinis aromatas gali būti nepriimtinas.

Ką daryti, jeigu katė alergiška kraikui?

Katė gali būti alergiška tam tikrai produkto daliai.  Gamintojai siūlo daugybę skirtingų kraiko rūšių (kukurūzinis, bentonitinis, silikoninis ir kita), tad, išbandę įvairius variantus, tikrai atrasite tą, kuris bus priimtinas tiek augintiniui, tiek jums pačiam. Tiesa, jei gyvūnas pradeda „protestą“ prieš iki tol sėkmingai naudotą kraiką, visų pirma, įsitikinus, ar šis yra švarus, derėtų susirūpinti gyvūno sveikata. Pavyzdžiui, gyvūnas nustoti šlapintis į kraiką gali dėl problemų su šlapimo sistema.

Pirkite pas mus!

Jeigu nežinote, kuris kačių kraikas Jums labiausiai tinka - visada galite susisiekti su mumis! Patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime išsirinkti ne tik labiausiai tinkamą kraiką, tačiau ir maistą bei žaislus Jūsų katei. Juk laiminga katė yra ta, kuri turi tobulai jos poreikius atitinkančią aplinką, kurioje kasdien jos laukia mylintis šeimininkas. Siūlome ir akcijas, nuolaidas, kurios padės įsigyti tiek kraiką, tiek kitus daiktus katinui - pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės.