Šunų priežiūros priemonės

Šunų priežiūros priemonės

Laimingam šuniui būtinas meilę dovanojantis šeimininkas, kuris ją rodo ne tik apkabinimais, tačiau ir reikalingiausiomis priežiūros priemonėmis. Jeigu norite vienoje vietoje rasti viską, ko reikia šuns priežiūrai – esate ten, kur ir turite būti, kadangi mums svarbus kiekvienas augintinis, tad bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais ir siūlome jų prekes įsigyti pas mus.

vetke.lt šunų priežiūros priemonės apima daiktus sveikatai, grožiui, galiausiai, poilsiui. Viskas, ko reikia laimingam šuniui – vienoje vietoje.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokias priemones priežiūrai šunims rasite mūsų parduotuvėje?

vetke.lt  siūlomos šunų priežiūros priemonės yra labai įvairios, tad esame tikri, kad rasite labiausiai tinkamas Jūsų augintiniui. Jeigu tai pats pirmas Jūsų šuo ir nesate tikras, ko tikrai reikia – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais ir mes mielai atsakysime į visus Jums kylančius klausimus bei padėsime pasirinkti tinkamiausias priemones gyvūno priežiūrai.

 1. Maišeliai šunų išmatoms yra kasdienis kiekvieno augintinio palydovas. Galite rinktis ne tik standartinius, tačiau ir ekologiškus, kurie leis susitvarkyti aplink save, tačiau taip pat gyventi tvariau su gamta.

 2. Purškikliai nuo graužimo dažniausiai reikalingi tuomet, kai namuose atsiranda mažas, smalsus gyvūnas, kuriam dar tik dygsta dantukai. Tuomet specialūs purškalai gali padėti apsaugoti baldus bei kitus daiktus, kuriuos mažasis draugas mielai ragauja.

 3. Purškikliai šlapinimosi mokymui nurodytoje vietoje yra labai patogi dresavimo priemonė. Puikiai pasiteisina tuomet, kai gyvūnas mokomas lauke atlikti reikalus vienoje vietoje.

 4. Šampūnai šunims yra specialūs, tad juos ir reikia naudoti gyvūno kailio priežiūrai. Tie, kurie skirti žmonėms, gali labai paskatinti gyvūno kailio šėrimąsi, sukelti įvairias odos ligas.

 5. Sauskelnės šunims reikalingos po operacijų bei kitų sveikatos korekcijų, kalėms – per rują.

 6. Šunų akių priežiūros priemonės dažniausiai reikalingos tam tikros veislės augintiniams. Tiesa, gali būti aktualios ir po akių operacijų.

 7. Šunų ausų valymo priemonės turėtų būti naudojamos reguliariai visiems šunims nepriklausomai nuo veislės. Tai yra svarbi higienos dalis, kuria turi pasirūpinti šeimininkas.

 8. Šunų dantų priežiūros priemonės taip pat būtinos visiems šunims.

 9. Šunų kailio priežiūros priemonės turi būti pasirenkamos pagal gyvūno kailio tipą, plauko ilgį.

 10. Šunų paklotai (palutės) tinka ir kaip dresūros priemonė mažiems šuniukams arba nesocializuotiems šunims, ir po medicininių intervencijų.

 11. Akių valikliai šunims kartu su priežiūros priemonėmis – dažniausiai naudojami tam tikros veislės snukučio priežiūrai.

 12. Apsauga šunims nuo erkių ir blusų turėtų būti naudojama visus metus, o ne tik šiltuoju sezonu.

 13. Apsauga šunims nuo kirminų taip pat turi būti naudojama reguliariai. Net ir tokiu atveju, jeigu Jūsų augintinis yra naminis ir vedžiojamas tik kieme.

Šunims tikrai nereikia daug, tačiau svarbiausia, kad kasdien naudojamos priemonės būtų pačios geriausios kokybės. Tuomet jų užteks ilgai, o augintiniu bus tinkamai pasirūpinta.

Kokias priežiūros priemones privalo turėti šuo?

Kiekvienas šeimininkas pats renkasi priežiūros priemones, kurios reikalingos jo šuniui. Mūsų pateiktame sąraše yra pačios svarbiausios, tad verta jas visada turėti po ranka. Tai – ne tik priemonės grožiui, tačiau ir sveikatai, galiausiai, dresūrai, tad turint jas savo namuose galėsite būti ramūs, kad Jūsų augintiniu visada bus pasirūpinta. Dažniausiai anksčiau arba vėliau visos šio sąrašo priemonės atsiranda pas šuns šeimininką, tad kur kas patogiau viską įsigyti vienu pirkimu.

Nuo ko priklauso prekių kaina?

vetke.lt siūlo ne tik labai platų produkcijos pasirinkimą, tačiau taip pat aktyviai skelbia nuolaidas, kurios leis sumokėjus mažiau – gauti tokios pat geros kokybės prekes arba akcijas 1+1. Mūsų siūlomos prekės yra pačios geriausios kokybės, kadangi bendradarbiaujame tik su žinomais, pripažintais gamintojais, kurių vardai yra vertinami. Prekių kainos kinta priklausomai nuo perkamo kiekio, žinoma, gamintojo nustatytų kainų, taip pat, mūsų siūlomų akcijų, kurias skelbiame reguliariai.

Pirkite internetu ir sutaupykite

Jeigu norite kuo greičiau pasirūpinti savo geriausiu draugu – peržiūrėkite mūsų katalogą ir filtrų pagalba susirinkite krepšelį reikalingą Jūsų šuns priežiūrai. Užsisakykite šiandien ir jau po kelių dienų sulauksite rinkinio, kuris Jus gali pasiekti tiesiai iki namų durų. Viskas – Jūsų patogumui ir Jūsų šuns gyvenimo gerovei.