Šampūnai šunims

Naminiams gyvūnams perkame kokybišką maistą, įrengiame jaukius minkštutėlius guolius, perkame įvairius žaisliukus smagiam jų laisvalaikiui ir, žinoma, rūpinamės augintinių higiena bei švara. Vienas iš svarbiausių procesų augintinio priežiūros kontekste yra maudynės, kurioms būtina parinkti tinkamas priemones. Todėl jei domina šampūnai šunims, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti šį tą savo keturkojui labai gera kaina net tada, kai nėra akcijos!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Į ką atsižvelgti renkant šuniui šampūną?

Pirma ir labai svarbi taisyklė yra ta, kad augintiniams netinka žmonių šampūnai. Rinkdamiesi būtinai įvertinkite sudėtį – neturi būti ingredientų, dirginančių šuns odą. Atidžiau rinkitės šampūnus šunims, kurie turi itin jautrią odą. Pastariesiems diskomfortą gali sukelti ir kokybiški šampūnai, jei jie bus, pavyzdžiui, labai kvapnūs.

Iš šampūno paprastai tikimasi ne tik, kad jis puikiai nuplaus nešvarumus nuo kailio, bet ir to, jog šampūnas bus lengvai išskalaujamas, suteiks kailiui  blizgesio, neturės nemalonaus kvapo, nedirgins augintiniui akių ir pan. Atsižvelgiant į tokius poreikius puikus variantas būtų kuo natūralesnės sudėties šampūnai, kurie ne tik leis puikiai pasirūpinti šuns kailiu, bet ir puoselės odą, ją drėkins.

Įvertinkite ir augintinio kailį bei odos tipą. Nors didelė dalis šampūnų šunims yra tinkantys visiems odos tipams, visgi rasite ir specifinių, pavyzdžiui, šiurkščiai odai, itin plonai odai, sausai ar riebiai odai. Taip pat yra šampūnai, orientuoti išskirtinai ilgam kailiui arba trumpam.

Jei augintinis turi parazitų, pavyzdžiui, erkių, blusų, rinkitės specializuotus šampūnus – jie padės efektyviai kovoti su parazitais, tačiau visiškai nekenks šuniui.

Šunims, turintiems rimtų odos problemų, šampūnus turi skirti gydytojas veterinaras.

Alergiškiems šuniukams geriausi bus antialerginių savybių turintys šampūnai.

Jei yra poreikis, gali būti šampūnai šunims, suintensyvinantys kailio spalvą.

Ar šunų kailiui reikalingas kondicionierius?

Jei pasirinksite kokybišką šampūną, jis puikiai pašalins kailio nešvarumus ir užtikrins nepriekaištingą švarą. Tačiau daugelis šunų kirpėjų tikina, jog viena dažniausių šuniukų šeimininkų daromų klaidų yra ta, jog jie šuniui prausti naudoja tik šampūną, tačiau pamirštami kondicionieriai. O jis taip pat labai svarbus dėl šuns kailio žvilgesio, stiprumo, paklusnumo. Ypač ilgaplaukiams keturkojams reikia kailį drėkinančių bei minkštinančių priemonių.

Kaip sužinoti, ar jau laikas maudyti šunį?

Kada maudyti ir kaip dažnai maudyti šunį – klausimai, į kuriuos nėra vieno atsakymo, mat maudynių poreikis bei dažnumas priklauso nuo kailio tipo, šuns veislės, plauko ilgio, augintinio gyvenimo sąlygų ir kt. Ilgaplaukius šunis reikia maudyti kur kas dažniau nei trumpaplaukius. Jei augintinio kailis riebus, jį prauskite bent kartą per savaitę. Jei šuo daug laiko praleidžia lauke, žinoma, jį maudyti taip pat reikės dažniau nei tą, kuris į kiemą išbėga tik gamtinių reikalų atlikti. Taigi maudynių dažnumas gyvūnėliams yra labai individualus.

Siūlome kokybiškus gaminius ir greitą pristatymą

Vertinami gamintojai ir kokybiška jų produkcija – mūsų e. parduotuvė siūlo tik patikimų prekių ženklų šampūnus šunims. Bet kuris šunų šampūnas iš mūsų asortimento bus švelnios sudėties, ekologiškas, hipoalerginis. Tad tinka tiek mažiems, tiek suaugusiems šunims, taip pat ir turintiems jautrią, probleminę odą. Sudėtyje esantis lanolinas užtikrina natūralų kailio bei odos riebalų balansą, kailiui suteikia žvilgesio.

Verta paminėti ir progą pirkti pigiau už aukštos kokybės produktus. Kai vyksta išpardavimas ar taikomos nuolaidos atskiriems produktams galite pasirūpinti geru šampūnu labai viliojančia kaina.

Internetu mūsų e. parduotuvėje įsigytus šampūnus ar kitas prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas po apmokėjimo (jei prekė yra sandėlyje). Pristatymas į namus – maksimalus patogumas Jums.