Sauskelnės šunims

Daugelis gyvūnų savininkų net nepagalvotų, tačiau sauskelnių gali prireikti ne tik kūdikiams ar senoliams, bet ir mūsų augintiniams. Taip nutikti gali dėl įvairiausių priežasčių: sveikatos problemų, senatvės, tendenciją žymėtis turinčio charakterio ir panašiai. Sauskelnės šunims atrodo ir atlieka tą pačią funkciją kaip ir kūdikių sauskelnės, tačiau papildomai jos turi skylę uodegai, kad jūsų gyvūnams būtų patogu dūkti ir judėti. Vis dėlto, mūsų mažieji draugai daugeliu atvejų negali patys pasirūpinti savimi, tad norint palaikyti švarą ir tvarką namuose, pampersai šunims yra puikus sprendimas jūsų gyvūnėliams, nelaikantiems šlapimo, išmatų ar rujos metu lašančio kraujo.

Kada šuniui gali prireikti sauskelnių?

Dažniausia priežastis, dėl kurios šunims prireikia sauskelnių, yra sveikatos problemos. Šunys, kurie serga diabetu, turi šlapimtakių veiklos sutrikimų ar šlapimo pūslės ligų, nesulaiko šlapimo, tad sauskelnės praverčia, norint lengviau susitvarkyti su reguliariais nevalingo tuštinimosi incidentais. Šios problemos gali išsivystyti per ilgą laiką, tad sauskelnių dažniausiai prireikia senyvo amžiaus šunims.

Taip pat sauskelnes šunims patogu naudoti priglaudus jauną šuniuką: daugeliu atvejų augintinių mokymas gamtinius reikalus atlikti lauke užtrunka nemažai laiko. Taigi sauskelnės gelbėja šeimininkus šio adaptacinio proceso metu.

Svarbu prisiminti ir kalyčių rujos metą; jei nenorite matyti namų grindų nutaškytų krauju, gamintojai siūlo specialias, patelėms skirtas šunų sauskelnes. O štai patinams skirtos sauskelnės yra itin parankios tiems šeimininkams, kurių šunys mėgsta kiekviename kampe pasižymėti savo teritoriją. Galiausiai, net jei jūsų gyvūnėliams netenka patirti išskyrų nelaikymo problemų, pampersai šunims yra labai praktiškas sprendimas ilgų kelionių metu. Taigi, šios priemonės gali prireikti kiekvienam šunų augintojui.

Patarimai, kaip išsirinkti sauskelnes šunims

Šunys patys negali savo šeimininkams pasakyti, kad jaučia diskomfortą, tad renkantis sauskelnes šunims yra būtina įsitikinti, kad jūsų naminiams gyvūnams būtų patogu. Žinoma, visų pirma, yra svarbiausia atsižvelgti į medžiagą ir kokybę. Įsitikinkite, kad įsigytų sauskelnių audinys puikiai sugeria drėgmę, nealergizuoja, o pats modelis priglunda prie gyvūno kūno ir jis gali laisvai judėti.

Pastarasis poreikis yra itin svarbus – įsitikinkite, jog jūsų parinktos sauskelnės šunims yra tinkamo dydžio, tvirtai prilimpa prie šuns kailio ir neveržia keturkojo juosmens. To neužtikrinus, tikėtina, jog augintinis bandys sauskelnes nusiimti. Rinkitės tamprius, orui laidžius audinius – taip išvengsite ir nemalonaus kvapo, ir augintinių nepasitenkinimo.

Kaip išsirinkti reikiamą sauskelnių dydį?

Jei norite, kad jūsų šuo jaustųsi patogiai, o namai liktų švarūs, yra būtina išrinkti tinkamą sauskelnių dydį. Dažniausiai sauskelnių dydis yra skirstomas į kategorijas pagal šunų svorį ir juosmens apimtį. Taigi, prieš pirkdami sauskelnes, išsiaiškinkite savo augintinio kūno svorį ir išmatuokite liemenį – šunų juosmuo yra maždaug 5 centimetrai priešais jų užpakalines kojas.

Kai šuns išmatavimai yra tarp dydžių kategorijas apibrėžiančių ribų, rekomenduojama rinktis didesnį dydį. Vetke.lt elektroninė parduotuvė turi platų šunų sauskelnių pasirinkimą internetu, tad čia rasite tinkamiausią prekę geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Gamintojai „Simple Solution“ siūlo įvairių dydžių ir tipų sauskelnes, o vienoje pakuotėje jų rasite net 12 vienetų.

Kiek kainuoja sauskelnės?

Reguliariai perkamos šunų sauskelnės gali visai nemažai atsieiti, tačiau Vetke.lt parduotuvė užsiima ir didmenine prekyba, tad prekes čia dažnai galima pirkti pigiau, palyginti su kitomis gyvūnams skirtomis parduotuvėmis. Vetke.lt yra pateikti geriausi sauskelnių šunims variantai – čia nuolat skelbiamos nuolaidos, akcijos ir kiti specialūs pasiūlymai. Visos užsakomos prekės yra atvežamos tiesai į namus, o perkant už daugiau nei 49 eurus, jums pristatymas bus nemokamas!