Konservai šunims

Konservai šunims

Atsakingų šeimininkų namuose šuo netrunka tapti lygiaverčiu šeimos nariu, kurį lepiname ne tik dėmesiu bei meile, tačiau ir rūpinamės, siekdami užtikrinti jam geriausias gyvenimo sąlygas, visavertę mitybą, kuri yra vienas iš kertinių šuns gyvenimo kokybės aspektų. Geras maistas leis lengviau užtikrinti, kad keturkojis augs sveikas, guvus, energingas. Vienas iš pasirinkimų yra konservai šunims, kuriuos pastarieji tikrai labai mielai ėda. Prie to prisideda ne tik geras skonis, tačiau ir drėgna konservų konsistencija, išskirianti juo iš kitų naminiams gyvūnams skirtų maisto tipų.

O ar žinote, kad konservai ne tik skanūs, tačiau ir labai maistingi, taigi turi didelę vertę šuns mitybos kontekste? Nors konservų sudėtis labai spalvinga, visgi pagrindinį skonį paprastai kuria vienas kertinis ingredientas. Tai gali būti kalakutiena, vištiena, jautiena, žvėriena, antiena, lašiša ar kt. Jei vieni konservai Jūsų augintiniui nepatiko, nenusiminkite, pabandykite kitus – kartais šeimininkams reikia leisti šuniui išbandyti kelis skonius, kol drauge atrasite tai, kas Jūsų keturkojui patiks labiausiai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kodėl verta konservus pirkti vyresnio amžiaus ir jauniems šunims?

Nors šunų konservai populiarūs tarp visų amžiaus grupių keturkojų, visgi jiems labai daug liaupsių skiria jaunų ir vyresnio amžiaus šunų šeimininkai. Kodėl? Pirmiausia, tai labai gardus maistas, todėl jaunus šuniukus kur kas paprasčiau pripratinti prie „rimto“ maisto, o seniems, kurie kartais praranda apetitą, tai yra proga paskatinti visavertiškai maitintis.

Kitas, ir bene svarbiausias, aspektas yra konservų konsistencija – jie drėgni, minkšti, sultingi, tad bus idealus pasirinkimas tiems naminiams augintiniams, kurie turi silpnus dantis, arba jų visai neturi. Kai daugelio šunų mėgiamas sausas ar kitoks ėdalas dėl dantų silpnumo, trapumo ar jų nebuvimo tampa tikru iššūkiu, konservai leidžia be didelių pastangų mėgautis gardžiais skoniais ir papildyti organizmą reikiamomis medžiagomis.

Kokio gamintojo prekės ženklus rasite mūsų asortimente?

Itin atidžiai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą. Tad vetke.lt e. parduotuvė kiekvienam iš Jūsų siūlo tik geriausiųjų gaminius. Šunų konservų kontekste būtina išskirti „Petner“ – labai daug simpatijų sulaukiantis prekės ženklas. Gamintojas „Zoo Factory“ leidžia mėgautis puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Tiesa, nors gana dažnai gamintojai yra vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų, labai svarbu nepamiršti ir to, jog renkantis reikia atsižvelgti į gaminio sudėtį bei savo augintinio amžių, sveikatos ypatumus, specialiuosius poreikius.

Kokia konservų šunims sudėtis?

Šunų konservai bus labai geras pasirinkimas, nes paprastai jų sudėtyje yra didelis kiekis mėsos ar žuvies bei kitų keturkojo organizmui reikalingų medžiagų. Verta paminėti ir baltymus – konservuose baltymų daug, o gyvūnėliams jie suteiks energijos, padės kovoti su ligomis ar jų išvengti.

Rinkdamiesi konservus būtinai atkreipkite dėmesį į sudėtį ir prioritetą teikite tiems, kurie turi kuo didesnį kiekį mėsos savo sudėtyje – tokie bus daug vertingesni. Ne mažiau svarbu ir tai, kokia mėsa yra gaminio sudėtyje, t.y. raumeninė masė (pavyzdžiui, ėriena, kalakutiena ar kt.) ar subproduktai (pavyzdžiui, kepenys, širdys ar kt.). Tai svarbu, nes, pavyzdžiui, subproduktuose yra kur kas daugiau vitaminų, aminorūgščių bei kitų vertingų maistinių medžiagų, labai naudingų Jūsų gyvūnėliams.

Netruksite pastebėti, jog šunų konservų pasirinkimas labai platus. Mūsų asortimente rinkitės:

·         su ėriena,

·         su jautiena,

·         su paukštiena,

·         su žvėriena ar kt.

Konservuose mėsai draugiją palaiko ir kiti vertingi produktai: spanguolės, cukinijos, mėlynės, moliūgai ir panašiai. Dar konservų sudėtyje yra sultinio, mineralų, lašišos aliejaus, ląstelienos, vitaminų (pavyzdžiui, D3, E, B grupės) ir kitų medžiagų. Pilnas produktų sudėtis rasite mūsų e. parduotuvėje, atsidarę konkretaus produkto puslapį. Šalia prekės aprašymo bus pateikta ir tiksli kaina, nurodytas gamintojas, taip pat matysite, ar išsirinkta prekė yra sandėlyje.

 

Dėl unikalios savo konsistencijos konservai šunims turi nemažą kiekį skysčių, tad puikiai tiks ir tiems šuniukams, kurie mėgsta ignoruoti skysčius, t. y. geria mažai vandens. Konservai sotūs, maistingi, o drauge ir aprūpins organizmą skysčiais. Žinoma, visiškai vandens jie atstoti negali – tai svarbu.

Gaminiai, tinkantys specialius poreikius turintiems gyvūnams

Dažnai konservų (o taip pat ir kito ėdalo) pasirinkimą lemia ne tik gamintojas, produkto kaina, gera akcija ir panašūs aspektai, tačiau specialūs šuns poreikiai, pavyzdžiui, senyvas amžius, jauniklių maitinimas, alergijos, tam tikros ligos ir kitos priežastys. Kadangi mityba turi labai didelės įtakos keturkojo sveikatai bei savijautai, tai būtina atsižvelgti į tam tikrus niuansus.

Bene dažniausiai pasitaikanti problema yra alergiškas augintinis. Tokiu atveju Jums reikia žvalgytis konservų, skirtų į alergijas linkusiems šunims. Šie produktai paprastai turi vieno baltymo ir vieno angliavandenio šaltinį, yra be alergizuojančių ingredientų, lengviau virškinami ir drauge užtikrina, jog keturkojis gaus reikiamų vitaminų bei mineralų. Mūsų asortimente alergiškiems augintiniams galime pasiūlyti konservus šunims su ėriena bei spanguolėmis, su žvėriena ir mėlynėmis, taip pat su antiena ir bulvėmis. Produktai išsiskiria puikiu skoniu, aukšta kokybe bei maistine verte. Tinka ir jaunesniems, ir suaugusiems šunims.

Nepriklausomai nuo veislių, tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus šunims skirti konservai taip pat pasižymės paprastesne sudėtimi, jie bus labai lengvai virškinami, nesuteiks daug „darbo“ skrandžiui bei  visai virškinimo sistemai. Ir dėl dantų būklės konservai šunims tokio amžiaus yra labai geras sprendimas.

Rinkitės prekes internetu ir raskite geriausius pasiūlymus

Šiandieninės technologijos suteikia galimybes pirkti internetu ir daugelis jau taip pamėgo tokį pirkimo būdą, kad visiškai nesivilioja klaidžiojimu po parduotuves, stovėjimu eilėse, eismo spūstyse ir pan. Tad jei reikia kokybiškų konservų šunims, rinkitės mūsų e. parduotuvėje ir efektyviai taupykite brangų savo laiką! Rinktis labai patogu, nes prie kiekvienos prekės pateiktas išsamus jos pristatymas, nurodyta gaminio sudėtis, pateikiama kaina, matysite, jei taikomos nuolaidos, suteikiančios progą mokėti dar pigiau. Pirkti galite bet kuriuo Jums patogiu metu.

Dar vienas aspektas – pristatymas. O jis visiškai nekels rūpesčių, nes pasirūpinsime Jūsų pirkinių pristatymu į namus. Perkantiems už daugiau kaip 49 eurus už prekių atvežimą mokėti nereikės (ši sąlyga negalioja pristatymui į Neringą).

Pirkti internetu patogu ir todėl, kad vienoje vietoje matote visų prekių kainas, galite jas palyginti, lengva išskirti tas, kurioms taikoma akcija. E. parduotuvėse dažnai galite pasinaudoti labai patraukliais pasiūlymais, kai yra proga sutaupyti, tačiau ne kokybės sąskaita.

Kai aktualūs aukštos kokybės konservai šunims gera kaina, mūsų asortimente išsirinksite geriausius įvairaus amžiaus šunims, tiek ėdantiems įprastą maistą, tiek turintiems specialiųjų poreikių.