Skanėstai šunims

Skanėstai šunims

Tikriausiai nėra nei vieno šuns šeimininko, kuris galėtų įveikti tą veriantį savo keturkojo žvilgsnį prie valgomojo stalo. Vis dėlto mūsų maistas gali pakenkti augintinio sveikatai, tad pakalbėkime apie tai, kuo naudingi skanėstai šunims, kada ir kokius juos geriausia rinktis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kada rinktis minkštus, o kada kietus skanukus?

Skanėstai šunims žavi savo įvairove ir patinka visiems keturkojams. Kiauliena, jautiena, vištiena – mėsos pasirinkimas išties didelis, o tikriems gurmanams patiks ėrienos ar triušienos skonio skanukai šunims.

Galite skanėstus rinktis pagal savo šuns pomėgius, tačiau atkreipkite dėmesį, kad jaunesniems šuniukams ir vyresnio amžiaus šunims rekomenduojami minkšti skanėstai, pavyzdžiui, vištos krūtinėlė, įvairūs sumuštiniai. Minkšti šunų skanėstai yra geresnis pasirinkimas, nes mažyliai dar neturi visų dantų, o vyresnių šunų dantys yra silpnesni.

Suaugę vidutinio amžiaus šunys, kurie neturi dantų problemų, gali valgyti visus skanėstus, taip pat ir kietus. Beje, pastarieji itin praktiški, pavyzdžiui, sausgyslių kaulas suteiks užsiėmimą tikrai ilgam. Šeimininkams smagu palepinti savo šunis, o pastarieji tikrai mielai triauškia įvairius skanėstus, tačiau prisiminkite, kad piktnaudžiauti negalima. Šunų skanėstai taip pat turi kalorijų, tad gali tapti augintinio nutukimo priežastimi. Gamintojai nurodo skanukų šėrimo normas, tad rekomenduojama jų laikytis.

Ar skanėstai šunims gali sustiprinti dantis?

Šiais laikais su greito gyvenimo tempo pasekmėmis susiduria ne tik žmonės, bet ir jų keturkojai. Šiuolaikinis maistas šunims yra puikiai subalansuotas, tačiau daug lengviau kramtomas už natūralius kaulus ar mėsą. Tai lemia dantų būklės prastėjimą, o padėti gali paprastas sprendimas – skanėstai šunims.

Dantų priežiūrai skirti skanėstai yra gana kieti, dažnai specifinės formos. Jie dantų tiesiogiai nesustiprins, bet graužiant tokius skanėstus šuns dantys yra išvalomi, o tai tikrai naudinga. Būtent dėl nešvarumų ir besikaupiančių maisto likučių kyla dantų problemos: susidaro akmenys, pažeidžiamos dantenos ir kt. Dantų priežiūrai skirti šunų skanėstai padės palaikyti tinkamą augintinio burnos higieną, o pačiam šuniui bus smagiu užsiėmimu.

Kokius skanėstus rinktis šuns dresūrai?

Gardūs kąsneliai visiems gyvūnėliams yra puikus paskatinimas, bet ne visi skanėstai šunims yra tinkami. Venkite naudoti žmonėms skirtą maistą, nes jis neatitinka šuns poreikių, o gyvūnams skirti skanėstai yra subalansuoti ir sveiki.

Dresūrai puikiai tiks natūralūs skanukai šunims – tai puikus būdas palepinti keturkojį už paklusnumą. Šuniui tai suteikia aiškų ženklą, kas jis elgiasi tinkamai, o jo pastangos atsiperka. Taip skatinamos geros gyvūno emocijos, lengviau formuoti įpročius.

Geriausia rinktis specialiai dresūrai skirtus gaminius, nes lengva įvertinti jų maistingumą – gali prireikti atitinkamai sumažinti šunų maisto kiekį. Šie skanėstai gaminami skirtingos formos ir skonių, tad reikėtų išmėginti keletą ir atrasti, kas labiausiai patinka jūsų auginiui, tuomet motyvacija bus didesnė. Šie skanėstai šunims yra minkšti ir lengvai kramtomi, tad naminiams augintiniams nekils problemų juos greitai suvalgyti ir grįžti prie treniruotės.

Prekių pristatymas ir kainos

Jei norite palepinti savo šunį, būtinai atraskite pasiūlymus parduotuvėje Vetke.lt, skirtoje savo gyvūnams geriausio linkintiems šeimininkams. Platus asortimentas atitiks visus keturkojo ir jo šeimininko poreikius: čia rasite dresūrai skirtų skanėstų, skanukų mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims, įvairių skonių ir formų pasirinkimą. Parduotuvė suteikia galimybę visas prekes įsigyti internetu – taip sutaupysite daugybę laiko.

Skanėstai šunims skiriasi savo kaina, priklausomai nuo produkto kiekio, skonio ir kitų savybių. Traškūs begrūdžiai skanėstai kainuos pigiau, o skanėstai su natūralia džiovinta mėsa – brangiau, tačiau pakuotės kaina abiem atvejais vidutiniškai svyruoja apie kelis eurus. Jei norite sutaupyti, luktelėkite, kol pasirinktam produktui bus taikoma akcija, nes tokios nuolaidos yra puiki proga pigiau apsipirkti.

Pirkti internetu patogu ir dėl mažų laiko sąnaudų: tik pagalvokite, nereikės vykti į parduotuvę, stovėti transporto kamščiuose ar laukti eilėje. Čia galite filtruoti asortimentą ir pasirinktas prekes įdėti į krepšelį. Siūlomas patogus ir greitas pristatymas į namus, todėl išvengsite bet kokio vargo ir turėsite daugiau laiko savo keturkojui. O geriausia yra tai, kad perkant už 49 eurus ar daugiau, nereikia mokėti jokio pristatymo mokesčio – tai dar viena galimybė ne tik įsigyti aukštos kokybės produktų savo augintiniui, bet ir šiek tiek pataupyti.