Šampūnai katėms

Rūpinimasis kailio švara katėms, atrodo, tarsi  į kraują įaugęs. Gali būti, jog ir dabar, stebėdami savo mylimą augintinę, matote šią kruopščiai besisprausiančią. Visgi pasitaiko situacijų, kai, norint užtikrinti katės kailio švarą bei estetiką, šiai būtinos papildomos maudynės bei specializuoti šampūnai katėms bei kitos kailio priežiūros priemonės. Maudynės – ne tik įprastas ritualas parodose dalyvaujančioms murklėms, bet ir procedūra, galinti tapti reikalinga visoms katėms (ypač – daug laiko praleidžiančioms lauke), kurios užsikrečia parazitais ar stipriai išsitepa. Visi mylime kates, tačiau, natūralu, norime, jog gyvūnai, kuriuos glostome mes ir mūsų vaikai, būtų švarūs ir higieniški.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Maudynės – procedūra, galinti sukelti nemažai streso ne tik pačiam gyvūnui, bei ir jo šeimininkui. Norint, jog  viskas pavyktų kiek įmanoma sklandžiau, o galutinis rezultatas švaros ir estetikos atžvilgiu – atitiktų ar net pranoktų lūkesčius, būtina tinkamai pasiruošti maudynėms. Vienas svarbiausių žingsnių – šampūnai katėms bei tinkamas jų pasirinkimas. Kosmetikos priemonės turi būti kokybiškos bei pasirenkamos atsižvelgiant į gyvūno kailio ypatybes bei norimą pasiekti efektą (pavyzdžiui, antiparazitinius šampūnus naudokite tik tada, kada yra būtinybė).

Kiti svarbūs niuansai: tinkamos vandens temperatūros pasirinkimas, apranga, dengianti kūną (išsigandęs katinas gali įdrėksti), pagalba maudant gyvūną (idealu, jei procedūroje dalyvautų du asmenys), žinojimas, kokie veiksmai sudaro maudynių procedūrą (kuo greičiau išmaudysite gyvūną, tuo mažiau streso šis patirs) bei, žinoma, ramybė ir pasitikėjimas savo jėgomis (juk gyvūnai reaguoja į mūsų emocijas).

Kaip išrinkti šampūną katei?

Pirmas žingsnis išpuoselėto jūsų murklės kailio link – tinkamai parinktas šampūnas. Svarbiausia taisyklė – tinkami tik specializuoti kačių šampūnai. Pavyzdžiui, išplovus katės kailį su žmonėms skirtu šampūnu, prisidarysite daug bėdos. Gyvūno oda dėl padidėjusio pH kiekio sudirgs, išsausės, pradės pleiskanoti, plaukai – lūžinėti. Šiems naminiams gyvūnėliams, kuriems maudynės ir taip kelia daug streso, procedūra sukels dar didesnį diskomfortą, o jūs – nežinosite, ko griebtis, jog mylimo augintinio išvaizda būtų „reanimuota“. Tad, jei namuose neturite specialiai katės kailiui skirto šampūnui, geriau nukelkite procedūrą ir palaukite, kol šį įsigysite. Sandėlyje turimos prekės, užsakytos mūsų internetinėje parduotuvėje, jus pasieks per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo. Individualių užsakymų pristatymo terminai yra derinami atskirai.

Tikriausiai pirmos pasitaikiusios kosmetikos priemonės iš lentynos sau negriebiate, tad ir šampūnas gyvūnams turi būti pasirenkamas atsižvelgiant į katės odą, kailį (plaukų ilgį, tekstūrą, tankumą, spalvą).  Tik tinkamai parinktos katės kailio priežiūrai skirtos priemonės garantuos nepriekaištingus rezultatus.

Kodėl reikalingas ne tik šampūnas, bet ir kondicionierius?

Šampūnai katėms nuvalo kailį, pašalina nešvarumus, o kondicionieriai suteikia plaukams švelnumo, purumo. Aišku, jei katę prausiate tik higienos sumetimais, šios papildomos kosmetikos priemonės naudoti nebūtina, tačiau, pavyzdžiui, katėms, dalyvaujančioms parodose, kondicionierius suteiks augintinio kailiui papildomos estetikos.

Kokius pasiūlymus rasite mūsų parduotuvėje?

Mūsų internetinėje parduotuvėje visada rasite patraukliausius pasiūlymus kainos bei kokybės atžvilgiu įvairioms naminių gyvūnų (kačių, šunų, graužikų, paukščių) prekėms, pradedant maistu ir baigiant kailio priežiūros priemonėmis (šampūnai, kondicionieriai). Bendradarbiaujame tik su sertifikuotą, aukščiausios kokybės produkciją į rinką tiekiančiais gamintojais, o neretai esame vienintelė (ar – viena iš nedaugelio) vieta, kurioje galite įsigyti tam tikro prekinio ženklo gaminį. Džiaugiamės, kai klientai būtent pas mus randa produktą, išsprendžiantį vienokią ar kitokią gyvūno problemą ar prisidedantį prie paprastesnės augintinio priežiūros.

Ar būtina prausti kates?

Jei šunų savininkams augintinio prausimas atrodo savaime suprantama rutinos dalis, tai, auginantys kates, dėl šio klausimo neretai suka galvą. Nors katės – iš prigimties švarūs ir noriai savo higiena besirūpinantys gyvūnai, kartais kačių maudynės, ypač kalbant apie daug laiko lauke praleidžiančius gyvūnus, tampa būtinos, pavyzdžiui, užsikrėtus kailio parazitais, labai susitepus purvu arba kitomis medžiagomis.

Aišku, katės maudynės neturėtų tapti kassavaitiniu ritualu. Ir ne tik dėl didelio streso gyvūnui: per dažnas kailio trinkimas pašalins plaukus dengiantį apsauginį riebalų sluoksnį ir šis praras gyvybingą žvilgesį. Neprauskite savo katės dažniau nei kas 2 savaitės, o, jei nėra būtinybės, šią procedūrą pakanka kartoti 2-3 kartus per metus.

Sausas šampūnas, kurio nereikia nuplauti – galima alternatyva tais atvejais, kai gyvūnui vanduo sukelia itin didelį stresą arba pageidaujama katę prausti dažniau. Šio tipo kačių šampūnai kenksmingų medžiagų, patekusių ant kailio, nenuplaus,  tačiau puikiai nuvalys paviršinius nešvarumus, palengvins šukavimą ir, svarbiausia, nesausins gyvūno odos bei nepažeis apsauginio riebalų sluoksnio.

Nuo ko priklauso šampūno kaina?

Kačių šampūno, kaip ir daugelio gyvūnų priežiūros priemonių, kaina priklauso nuo produkto prekinio ženklo, kiekio bei kokybės. Šampūnas katėms, jei neauginate parodose dalyvaujančio gyvūno, dažniausiai naudojamas retai, vos kelis kartus per metus, tad didelis produkto kiekis, vien dėl to, jog labiau „apsimoka“, neturėtų tapti svarbiausiu pasirinkimo kriterijumi. Kačių šampūnai, kaip ir visos kosmetikos priemonės, turi galiojimo terminą, kuriam praėjus, produkto naudoti nederėtų. Vadinasi, nusipirkę per didelį produkto kiekį, šį, tikėtina, gali tekti išpilti.

Tuo tarpu kokybės atžvilgiu, kalbant apie šampūnus, kaip ir kitas gyvūnų priežiūrai skirtas priemones, kompromisų negali būti. Rinkitės tik kokybiškos sudėties, augintinio kailiui tinkamiausius šampūnus ir džiaukitės nepriekaištingu rezultatu: gaiva ir švara kvepiančiu bei puikiai atrodančiu gyvūno kailiuku!

Pirkite internetu pigiau

Rūpindamiesi savo mylimais augintiniais, pinigų šių priežiūrai dažniausiai neskaičiuojame, tačiau, sutikite, pirkti pigiau ir sutaupyti būtų smagu, ar ne? Internetinė parduotuvė vetke.lt, kurios partneriai – gamintojai, tiekiantys tik sertifikuotą, aukščiausios kokybės produkciją, nuolat siūlo patrauklias kainas įvairioms prekių grupėms: nepraleiskite progos tuo pasinaudoti! Perkant internetu, „pagauti“, kada taikomos akcijos ar nuolaidos pageidaujamam daiktui – itin paprasta: užtenka vos kelių pelės klavišų spragtelėjimų!

Vetke.lt internetinėje svetainėje įsigytoms prekėms galioja pristatymas į namus, kurio kaina – vos 3,90 Eur. O, prekių krepšeliui, kurio kaina yra didesnė nei 49 Eur, taikomas nemokamas pristatymas. Kai asortimentas toks platus, išsirinkti prekių už tokią sumą tikrai netruksite.