Kačių draskyklės

Įsigijus katę, tikėtina, jūsų namų interjerą papildys daugybė naujų daiktų, skirtų augintinio priežiūrai bei  turiningesniam šio laiko leidimui. Gali būti, jog, norėdami pradžiuginti mylimą murklę, pasiduosite ir spontaniškiems pirkiniams, pasmerktiems gulėti net nepaliestiems, tačiau kai kurie daiktai šiems naminiams gyvūnams yra būtini, pavyzdžiui – kačių draskyklės.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Ar žinote, kodėl katės galanda nagus? Katės – iš prigimties medžiotojos, tad, natūralu, aštrina savo nagučius, jog, jei prireiktų, visada būtų pasiruošusios pulti grobį ir su juo susidoroti. Galandant nagus, pašalinamas negyvas nagų sluoksnis (puikus manikiūras, ar ne?). Taip pat tai – būdas pažymėti teritoriją. Galandant nagus, pėdučių pagalvėlėse esančios liaukos išskiria specialių sekretą, kurio kvapu katės pažymi savo teritoriją. Galiausiai nagų galandimas – puikus sportas ir pramoga: neretai katės, pradėjusios tingiai galąsti nagus, taip įsiaudrina, jog ima lakstyti po namus it pašėlusios!

Draskyklė katinui turėtų tapti vienu pirmuoju pirkinių, kuriuo pasirūpinsite įsigiję mažą ar priglaudę jau suaugusį katiną. Kodėl? Visų pirma – dėl savo šventos ramybės. Patikėkite, net jei ir nebus sudarytos tam tinkamos sąlygos, katinas ras būdų patenkinti savo instinktą ir „pasikasyti“ niežtinčius nagus. Vietoje draskyklės katėms puikiai tarnauja sofos, foteliai, kilimai, tapetai, durų staktos...Tik vargu, ar norėtumėte, jog jūsų interjeras būtų „papuoštas“ aštrių keturkojės nagų žymėmis.  Vadinasi, kačių draskyklės – būtinas pirkinys ne tik katei, bet ir jums. Gyvūnas galės „legaliai“ patenkinti savo prigimtinius poreikius, o šeimininkui neteks rūpintis dėl apgadintų daiktų namuose.

Į ką atsižvelgti renkant katei draskyklę?

Jei kaip tik dabar ieškote draskyklės katei, tikriausiai spėjote pastebėti, jog gamintojai ir pardavėjai tikrai turi ką pasiūlyti. Svarbiausias patarimas renkantis draskyklę katei – prisiminti, jog tai – ne tik graži interjero detalė jūsų namams, išduodanti, jog auginate katę, tačiau daiktas, kuris bus kasdien aktyviai naudojamas gyvūno. Išskyrėme svarbiausius kriterijus, į kuriuos, renkantis draskyklę katei, turėtumėte atkreipti dėmesį.

Draskyklės aukštis

Katės, besigaląsdamos nagus, mėgsta išsitiesti visu ūgiu. Tad, norint, jog katė jaustųsi komfortiškai, minimalus draskomo paviršiaus aukštis turėtų būti ne mažesnis nei 60-70 centimetrų.

Draskyklės guolio/aikštelės plotis

Jei renkatės draskyklę su guoliu ar aikštelėmis, atkreipkite dėmesį, jog šios plotis būtų bent 42 cm, o, jei katė didesnė – ir dar didesnis.

Mėgstamas nagų galandimo „stilius“

Vienoms katėms priimtiniau nagus galąsti į vertikalų, kitoms – horizontalų paviršių. Didelių draskyklių konstrukcijoje gali būti suderinamos abi galimybės. 

Medžiaga

Medžiaga iš kurios pagaminta draskyklė, turi būti kokybiška, lengvai prižiūrima ir, žinoma, „patogi“ katino nagams.

Spalva

Tai – niuansas, turbūt aktualesnis ne augintiniams, tačiau šeimininkams, norintiems šią detalę priderinti prie bendro namų interjero. 

Būklė bei kokybė

Draskyklė, norint džiaugtis ilgaamžiu, katei pavojaus nekeliančiu daiktu, turi būti kokybiška, tvirtos konstrukcijos. Mūsų internetinė parduotuvė, kurioje taikomos patrauklios akcijos ir nuolaidos įvairioms gyvūnų priežiūros priemonėms, taip pat – ir draskyklėms, leis šią prekę įsigyti pigiau.

Koks dydis tinkamiausias katei?

Kalbant apie konkretų draskyklės dydį, būtina atsižvelgti į šia besinaudosiančių kačių skaičių ir šių dydį. Jei turite vieną, standartinio dydžio katę, optimaliausias variantas – draskyklės iki 138 cm aukščio. Auginantiems didesnę ar kelias kates bei aktyvų, mėgstantį sportuoti augintinį, siūlomos didelės, 200 cm  aukščio draskyklės katėms.  Natūralu, jog, auginantiems kelias kates, reikalingos didelės draskyklės, turinčios kelis nagų galandimui skirtus plotus bei papildomas detales (guolis, hamakas ir kita).

Nusprendus draskyklę pirkti internetu, mūsų parduotuvėje, galvos sukti dėl šios transportavimo nereikės. Jums siūlomas pristatymas į namus, kuris, prekių krepšeliui viršijus 49 Eur, yra nemokamas.

Ar draskyklė gali būti kartu su guoliu?

Kačių draskyklės savo dizainu labai skirtingos: pradedant kuklia lentele nagų galandimui ir baigiant savotiška pilimi iki lubų, su hamakais, guoliais bei kitais priedais, skirtais katės poilsiui bei žaidimams.  Net jei tokio „pramogų parko“ ir nereikia, draskyklė-guolis – dėmesio vertas variantas. Pirkdami vieną, o ne du atskirus daiktus, sutaupysite ne tik pinigų, bet ir, ne ką mažiau svarbu, vietos namuose. Beje, kai kurie gyvūnai, iki tol guolių nepripažinę, ant draskyklėje esančios poilsio vietos mėgsta prigulti: pagalandus nagus iš širdies, galima ir nusnausti!

Kodėl labai svarbu rinktis kokybišką draskyklę?

Kokybė – pagrindinis prioritetas kalbant apie visus gyvūnų priežiūrai skirtus daiktus. Kačių draskyklės – ne išimtis. Draskyklė turi būti tvirta, stabili, priešingu atveju, pavyzdžiui, šiai apvirtus,  katinas gali išsigąsti ar net susižeisti. O tai gali ne tik atbaidyti gyvūną nuo tolimesnės „draugystės“ su šiuo daiktu, bet ir stipriai pakenkti sveikatai.

Atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios pagaminta draskyklė katei. Jei ši bus nekokybiška – daiktas greitai susidėvės. Katės nagai neturėtų „užstrigti“ gyvūnui šiuos galandantis, priešingu atveju galima labai liūdnas pasekmes turėsiantis scenarijus: katė, bandydama ištraukti nagus, draskyklę gali užsiversti ant savęs.

Tad, nesvarbu, ar draskyklė katinui – projektas, kurį ketinate įgyvendinti savo jėgomis, ar pirkinys, kurio ieškote, visada orientuokitės į aukštos kokybės gaminius bei medžiagas.

Pirkti naują draskyklę ar naudotą?

Palaikome vartotojiškumo mažinimo idėjas, tačiau, renkantis tarp dėvėtos ir naujos draskyklės, pirmenybę teikiame pastarajam variantui. Dėvėtų draskyklių būklė neretai būna labai gera (pavyzdžiui, katei daiktas tiesiog „neprilipo“), o ir kaina – mažesnė, tačiau tai – didelė rizika, jog jūsų augintinis šio daikto nepripažins. Viena to priežasčių – dėvėtos draskyklės būna su  kvapu, kurį paliko ankstesnis keturkojis savininkas. Jūsų katinas gali ne tik nenaudoti dėvėtos draskyklės pagal paskirtį, bet, dar blogiau, bandydamas pašalinti „konkurento“ kvapą, pradėti šlapintis namuose. O tai – rimta problema, kurią išspręsti gana sudėtinga.

Naujas daiktas už dėvėtą visada bus pranašesnis ir dėl to, jog, kilus nepasitenkinimui kokybe, galima šį grąžinti ir atgauti pinigus. Tiesa, su visomis grąžinimo sąlygomis būtina pasidomėti prieš perkant daiktus.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Jeigu norite, kad Jūsų katė arba katinas būtų laimingas, guvus, ne tik fiziškai aktyvus, tačiau ir aktyviai mąstantis - tokiu atveju mūsų siūlomos geriausios kokybės kačių draskyklės yra tai, ko jam reikia! Kadangi jau daugiau nei 15 metų prekiaujame draskyklemis - ne tik puikiai išmanome jų charakteristikas, tačiau ir galime patarti dėl tinkamiausios Jūsų augintiniui. Galiausiai, nuolat domimės naujovėmis, kurios leistų gyvūnui augti ne tik linksmai, tačiau ir sveikai. Mums rūpi ne tik Jūsų gyvūno emocija, tačiau ir sveikata, kuri neatsiejama nuo tinkamų žaislų naudojimo. Turite klausimų? Susisiekite ir padėsime rasti ne tik draskyklę, tačiau ir kitus žaislus bei daiktus Jūsų augintiniui.