Prekės šunims

Prekės šunims

Keturkojis namuose – tai didelė atsakomybė, tačiau drauge ir begalinis atsidavimo, meilės pavyzdys. Naminiams gyvūnams privalu užtikrinti geras gyvenimo sąlygas, rūpintis tinkama mityba, sveikata, puikia savijauta, jų laisvalaikiu. Todėl jei reikalingos aukštos kokybės šunų prekės patrauklia kaina, siūlome pasižvalgyti po mūsų pasiūlą.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokius prekių pasiūlymus rasite mūsų parduotuvėje?

Prekės šunims apima platų spektrą – tai maistas, papildai, įvairūs skanėstai, kuriais mielai lepiname savo augintinius, taip pat ir įvairios priežiūros prekės.

Bene didžiausią asortimento dalį sudaro maistas šunims: konservai, sausas maistas. Kadangi renkantis maistą tikslinga atsižvelgti į šuns veislę, amžių, sveikatos ypatumus, turimas ligas, tai labai pagelbės išsamūs prekių aprašymai mūsų e. parduotuvėje. Asortimente Jūsų dėmesio laukia šunų maistas su ėriena, jautiena, paukštiena, žvėriena, antiena, triušiena ir kitos rūšies mėsa, gali būti pagardintas sveikais priedais, pavyzdžiui, spanguolėmis, moliūgais, cukinijomis ir kt. Kokybiškas maistas iš mūsų asortimento padės Jūsų šuniuką aprūpinti reikiamu baltymų ir kitų vertingų medžiagų kiekiu, stiprins jo imunitetą, prisidės prie sveikos odos ir kailio žvilgesio bei užtikrins optimalią žarnyno veiklą.

Rasite įspūdingą įvairovę sveikiems šuniukams skirto maisto, o taip pat tinkamų produktų išsirinks ir specialių poreikių turinčių šunų šeimininkai.  Gana dažna problema – alergiškas augintinis, įpareigojantis šeimininkus labai skrupulingai rūpintis jo mityba. Tad jei reikalingos prekės šunims su alergija, tai galimybė rinktis iš nemažo alergiškiems šunims skirto maisto asortimento padės taupyti Jūsų laiką ir lengvai pasirūpinti gera savo keturkojo savijauta. Turime maisto alergiškiems šuniukams su vabzdžiais, žąsiena, ar kt.

Auginantiems jaunus šuniukus aktualūs būtent mažiems ar jauniems šuniukams subalansuoto maisto pasiūlymai. Tokie produktai lengviau virškinami, tad neapkrauna darbu žarnyno ir skrandžio.

Neretai ieškodami tinkamo maisto šuniui vargsta ir jautrių augintinių šeimininkai. Tad džiaugiamės galėdami vienoje vietoje pasiūlyti platų pasirinkimą. Jautriems šuniukams svarbus itin kruopščiai subalansuotas ir labai lengvai virškinamas maistas, nedirginantis jautraus skrandžio. Todėl mūsų e. parduotuvėje galėsite pirkti aukštos kokybės jautriems šuniukams skirtą maistą, kuris bus ne tik gardus, tačiau ir papildys augintinio organizmą reikiamais vitaminais, prisidės prie kailio priežiūros, imuninės sistemos palaikymo.

Dar rasite ir platų mažų veislių šuniukams skirto maisto pasirinkimą, taip pat aktyviems augintiniams, suaugusiems, vyresnio amžiaus šunims, maitinančioms kalėms. Turime produktų ir tiems, kurie nori labiau puoselėti šuns kailį, koreguoti kūno svorį, gerinti virškinimą. Visų gaminių kokybė puiki.

Sveiko, guvaus ir puikiai besijaučiančio šuns mityba turi užtikrinti tinkamą vitaminų bei mikroelementų kiekį jo organizme. Tiesa, tai padaryti pavyksta ne visuomet, tad kokybiški maisto papildai yra geras sprendimas, rūpinantis šuns sveikata ir gera savijauta. Turime labai platų maisto papildų asortimentą, kur vieni orientuoti į tam tikrų organų funkcijos gerinimą (pavyzdžiui, kepenims, širdžiai, inkstams ar kt.), kiti skirti gerai odos ir kailio būklei, dar kiti orientuoti į sveikus sąnarius ir panašiai.

Be maisto ir papildų, e. parduotuvėje dar rasite didelę įvairovę kitų šunų priežiūros prekių: sauskelnes, dantų, akių, ausų valymo servetėles, šampūnus, paklotus dresavimui, pavadėlius, žaisliukus ir kt. Didelis pasirinkimas ir platus kainų diapazonas leis kiekvienam – turinčiam skirtingų poreikių ir skirtingą biudžetą – atrasti tai, kas geriausiai tinka.

Pirkite internetu ir pristatysime greitai į namus!

Tikriausiai jau daugelis yra išbandę pirkimo internetu privalumus. Tai išties labai patogus būdas, leidžiantis pirkti visiškai savarankiškai ir drauge taupyti savo laiką. Tad rinkitės prekės mūsų pasiūloje, dėkite jas į virtualų pirkinių krepšelį, o mes po apmokėjimo pasirūpinsime sklandžiu pristatymu. Jei Jūsų pirkinių suma viršys 49 eurus, pristatymas bus nemokamas tiesiai į namus (sąlygos negalioja, jei pristatoma į Neringą).

Pas mus rasite išskirtinės kokybės gaminius ir gerus kainos pasiūlymus

Patikimi gamintojai leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę bei siūlyti tik geriausius produktus Jūsų gyvūnams. Kiekvieno poreikiai savi, o mūsų e. parduotuvė leidžia patenkinti net pačių išrankiausių. Negana to, visada džiaugiamės galėdami išskirtinės kokybės produktus siūlyti pigiau. Kai kuriais atvejais dar daugiau sutaupyti padeda ir akcijos metu taikomos nuolaidos.