Hipoalerginis maistas šunims

Daugelis mūsų yra susidūrę su įvairiomis alergijomis, tačiau ar žinojote, jog alergijos gali kamuoti ir keturkojus? Hipoalerginis maistas šunims – geriausias pašaras alergiškiems augintiniams.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Iš kokių simptomų galima suprasti, jog šuo alergiškas ėdalo sudėčiai?

Naminiams gyvūnams alergija pasireiškia odos bėrimu, išplikusiais kailio plotais, niežėjimu. Dėl to kaltas gali būti ėdalas arba jo kiekis – gamintojai nurodo, kiek maisto gyvūnėliams yra rekomenduojama. Geriausia išeitis pastebėjus simptomus – maistas alergiškiems šunims, kuris yra lengvai virškinamas.

Kokios sudedamosios dalys rekomenduojamos suaugusiems šunims?

Suaugusiems šunims reikia įvairių medžiagų, todėl svarbus yra visavertis pašaras. Antialerginis maistas šunims pasižymi puikia kokybe, jo sudėtyje nėra alergenų. Sausas hipoalerginis maistas šunims yra puikus baltymų šaltinis, o riebalai neapsunkina kūno ir virškinamojo trakto.

Tokios sudedamosios dalys kaip vitaminai taip pat yra labai svarbios sveikatai, gerai savijautai ir organizmo balansui palaikyti. Šėrimo metu šuo gauna polinesočiųjų riebalų rūgščių, mikroelementų ir vitaminų bei mineralų.

Ar netinkamas pašaras gali pakenkti šuns sveikatai?

Netinkamas pašaras tikrai gali padaryti neigiamos įtakos šuns sveikatai. Šėrimo metu šuo gali gauti netinkamų medžiagų, kurios sukelia alergijas, sumažina naudingų medžiagų įsisavinimą ar apsunkina žarnyno veiklą. Šuo gali prastai jaustis, jam stigs energijos, kailis praras blizgesį, pradės plikti, niežėti – tai pirmieji simptomai, o vėliau gresia ir nutukimas, prastėjanti bendra šuns sveikatos būklė.

Ar hipoalerginis maistas yra visavertis?

Hipoalerginis maistas šunims yra itin gerai subalansuotas ir tinka visiems, nes jo sudėtis tiesiog puiki: nėra alergenų, gausu vertingų medžiagų. Pasirinkus kokybišką maistą šuns dieta bus lengviau subalansuojama.

Kokias kainas rasite mūsų parduotuvėje?

Šeimininkams, ieškantiems savo gyvūnams geriausio, skirta parduotuvė Vetke.lt kviečia internetu apsipirkti pigiau. Čia rasite didelę prekių įvairovę, o taip pat siūlomas ir hipoalerginis maistas šunims. Jo kaina priklauso nuo perkamo kiekio ir pasirinktos rūšies. O jei norite pirkti pigiau, palaukite, kol vyks specialios akcijos. Nuolaidos šioje parduotuvėje taikomos taip pat dažnai, tad lengvai sutaupysite. O kur dar patogus pristatymas į namus: nereikia niekur vykti ir tempti didelių šunų maisto maišų – juos kurjeris pristatys iki namų durų.