Vieno baltymo šunų maistas

Rūpintis tinkama šuns mityba turi kiekvienas atsakingas šeimininkas. Nors šiuo metu galima rasti labai daug įvairaus maisto, kuris yra skirtas šunims – tikrai ne viskas, kas yra siūloma – rekomenduojama veterinarijos gydytojų. Lygiai taip pat negalima šuns šerti maistu nuo stalo, kadangi taip galima sukelti daug įvairių sveikatos problemų, kurios, deja, ne visada lengvai išgydomos.

Puikus pasirinkimas šunims, kurie turi jautresnę virškinimo sistemą ir taip pat turi mylinčius šeimininkus, kurie nori jį maitinti tik geriausios kokybės maistu – vieno baltymo šunų maistas, kuris tinka ne tik alergiškiems, tačiau ir visiems kitiems šunims. Vieno baltymo šunų maistas yra geriausios sudėties parinkimas šuniui, kadangi jame dominuoja vienas baltymas, kuris ne tik nesukelia alergijų, tačiau taip pat ir aprūpina šunį energija bei užtikrina gerą sveikata.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokia turi būti kokybiško maisto sudėtis?

Jeigu norite pasirūpinti savo šunimi – tuomet pirmiausia turite kuo daugiau dėmesio skirti maistui, kurį jis kasdien valgo. Pati svarbiausia sąlyga yra kuo daugiau mėsos arba žuvies maiste. Baltymai reikalingi ne tik jaunam šuniukui, kuris auga, tačiau ir subrendusiam, fiziškai aktyviam šuniui, galiausiai, senoliui, kurio mitybai reikia skirti dar daugiau dėmesio.

Pigiame šunų maiste dažniausiai dominuoja grūdai. Jie ne tik nėra naudingi šuns organizmui, tačiau toks maistas dažniausiai nelabai skanus, galiausiai, dažnai sukelia įvairias alergijas, kadangi dominuoja kviečiai. Vieno baltymo šunų maistas yra rekomenduojamas jautrią virškinimo sistemą turintiems keturkojams, kadangi maiste ne tik mažai grūdinės kilmės ingredientų, tačiau ir komponuojamas tik vienas baltymų šaltinis. 

Kuo daugiau skirtingų baltymų yra derinama – tuo didėja alergijos tikimybė. Vienas baltymas – svarbi kokybiško maisto sąlyga apie kurią dažniausiai sužino jautrius, alergiškus šunis turintys šeimininkai. Visgi, toks specialus maistas puikiai tinka visiems augintiniams, kadangi jis gali padėti išvengti įvairių ligų. Juk kai kurios alergijos šunims yra ne nuo gimimo, tačiau atsirado ilgainiui. Deja, labai dažnai  prastos kokybės maistas, kuris sukelia ne tik minėtas alergijas, tačiau yra  ir  šuns organizmo resursų išsekimo priežastis.

Vieno baltymo šunų maistas puikiai tinka bet kokios veislės, amžiaus bei fizinio aktyvumo šunims. Svarbiausia, kad jis būtų premium kokybės, nes tai – ne tik skonis džiuginantis Jūsų amsių, tačiau ir vitaminai, kurie aprūpins jo organizmą.

Kodėl neverta pirkti pigaus maisto?

Geros kokybės maistas leis Jūsų gyvūnui visada jaustis gerai, o to ir turėtų siekti kiekvienas šuns šeimininkas. Visgi, pradėjus ieškoti maisto galite pamatyti, kad kinta jo kainos, o nuo to dažniausiai varijuoja ir kokybė. Dažniausiai brangiau kainuojantys premium segmento gaminiai yra ne tik pažymėti specialiu sertifikatu, tačiau džiugina ir kur kas geresne sudėtimi, kuri leis Jūsų gyvūnui būti sveikesniu.

Šuns organizmas – toks pat kaip ir bet kokio kito gyvūno, kaip žmogaus – reikalauja kuo geresnės kokybės maisto, kuris ne tik suteiktų energijos, tačiau ir padėtų išvengti įvairių ligų. Pigus maistas dažniausiai yra tuščios kalorijos. Ir žmogui, ir šuniui  jos – augina svorį, tačiau neduoda jokios naudos organizmui. Reikia pasirūpinti, kad kasdien gyvūnui duodamas maistas būtų tokios geros kokybės, kad jam papildomai nereikėtų duoti vitaminų, kurie „užkaišytų“ spragas. Tuomet galėsite džiaugtis, kad Jūsų šuo visada bus sveikas, laimingas ir sotus bei sveikai pavalgęs.

Kaip ir kada šerti augintinį?

Ant parduodamo maisto pakuotės yra nurodytos normos, kurių reikia laikytis. Nors jos dažniausiai apibrėžia normas pagal gyvūno svorį, tačiau taip pat nepamirškite, kad reikia atsižvelgti ir į gyvūno fizinį aktyvumą. Jeigu su juo kasdien labai daug laiko praleidžiate lauke, jis daug juda ir tuo pačiu mąsto bandydamas įveikti tam tikras užduotis – tuomet galima normas kiek padidinti arba papildomai duoti specialių skanėstų, kurie yra gera motyvacija stengtis. Taip pat reikia pasirūpinti, kad tiek greta sauso maisto, tiek greta konservų visada būtų šviežio vandens. Šerti šunį dažniausiai reikia du - tris kartus per parą. Taip pat, kaip jau minėjome, tarpuose galima lepinti skanėstais, kurie taip pat turi būti geriausios kokybės, žinoma, be cukraus ir ne tik skanūs, tačiau ir naudingi gyvūnui.