Veterinarinis maistas šunims

Laimingas gyvūnas pirmiausia turi būti aprūpintas ne meile, tačiau sveiku maistu, kuris atitinka jo organizmo poreikius. Tikrai ne visiems šunims tinka įprastas maistas, galiausiai, ne visiems tinkamas net ir ultra premium kokybės maistas, kuriame yra tik patys geriausi ingredientai. Kartais būtinas specialus veterinarinis maistas, kuris atitinka konkretaus gyvūno organizmo poreikius.

vetke.lt rasite labai platų bei labai įvairų veterinarinio maisto pasirinkimą. Esame tikri, kad tai padės esant bet kokioms gyvūno sveikatos problemoms – gyventi sveikai, laimingai, svarbiausia – ilgai. Tik reikia rasti konkrečiai Jūsų šuniui tinkamą maistą, kurio sudėtis – pačios geriausios kokybės.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kada reikia rinktis veterinarinį maistą?

Veterinarinis maistas šunims dažniausiai rekomenduojamas gyvūno priežiūros specialistų, kurie pataria jį rinktis priklausomai nuo augintinio sveikatos būklės.

vetke.lt siūlo maistą po labai įvairių sveikatos indikacijų.

  1. Hipoalerginis maistas šunims yra pati pirma pagalba, kurios reikia imtis, kai Jūsų gyvūnas jaučiasi vangus, nenoriai valgo, dažnai atsiranda įvairūs odos bėrimai, kailis plinka, viduriuoja, vemia. Gali būti, kad jo organizmas yra jautrus daugeliui ingredientų, kurie yra šiuo metu duodamame maiste.

  2. Maistas kastruotiems, sterilizuotiems šunims sukurtas specialiai gyvūnams po šios operacijos. Jis ne tik lengvai virškinamas, tačiau taip pat ir kupinas vitaminų, kurie padės gyvūnui greičiau „atsistoti“ ant kojų.

  3. Maistas nutukusiems šunims padeda ne tik atsikratyti didelio svorio, tačiau taip pat tai daryti maistingai, sočiai. Juk svarbu ne suvalgomo maisto kiekis, tačiau jo naudingumas. 

  4. Maistas šunims po operacijos labiausiai pasižymi vitaminų, maistinių medžiagų gausa. Taip pat specialiomis medžiagomis, kurios padeda gyvūnui greičiau pasveikti, skatina atsistatymą.

  5. Maistas šunims sergantiems diabetu yra pagalba numeris vienas. Dažniausiai ligą nustato veterinarijos gydytojas, tad sužinojus diagnozę – specialus maistas yra būtinas. Lygiai taip pat vetke.lt siūlomas maistas šunims su inkstų nepakankamumu, specialus maistas sergantiems kepenų ligomis, taip pat, šunims, kurie turi, linkę į akmenligę.

  6. Šunų maistas jautriam virškinimui gali būti reikalingas bet kuriam šuniui nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei veislės. Visgi, pastebima, kad vyresnio amžiaus šunims šio specialaus maisto reikia dažniau.

Dėl konkretaus maisto Jūsų sergančiam šuniui pasirinkimo visada siūlome tartis su juo prižiūrinčiu veterinarijos gydytoju.

Kaip laikyti veterinarinį maistą?

Sausas šunų maistas, nepriklausomai nuo to, ar jis yra veterinarinis ar ne – galioja ilgai, tad radus sausą bei tamsią vietą – galėsite būti ramus, kad Jūsų šuo visada turės ką valgyti.. Negalima šerti šuns su pasibaigusio galiojimo maistu. Taip pat svarbu pasirūpinti, jog greta sauso maisto šuo visada turėtų švaraus, geriamojo vandens. Tai leis ne tik būti sveiku, tačiau ir laimingu. Esate už tai atsakingas.