Šlapias kačių maistas

Laimingai katei ir katinui kasdien reikalingas ne tik subalansuotas, tačiau taip pat ir skanus maistas. Tai leis Jūsų gyvūnui kur kas geriau jaustis, žinoma, būti kur kas laimingesniu, juk skanus maistas pakelia nuotaiką visiems, ar ne?

vetke.lt galite rasti labai platų kačių maisto pasirinkimą, tad esame tikri, jog kiekvieno murkiaus poreikiai bus patenkinti. Šlapias kačių maistas – puikus sprendimas kasdienai. Galima šerti tik juo arba galima kartą per parą sausu, kitą kartą – šlapiu. Svarbiausia vengti naminio, žmonių maisto, kadangi jis gali katinui sukelti rimtas sveikatos problemas.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokie šlapio maisto privalumai

Specialiai katėms skirtas maistas yra kurtas remiantis šio gyvūno organizmo poreikiams patenkinti. Rinkdamiesi geros kokybės, galite būti ramūs, kad Jūsų gyvūnas valgys ne tik skaniai, tačiau taip pat ir sveikai.

Konservuotame maiste mėsos kiekis yra didesnis nei sausame, tad tai viena svarbiausia savybių, kuri turėtų paskatinti kasdien lepinti gyvūną būtent šlapiu maistu. Nors, žinoma, galima rasti sausą maistą, kurio sudėtis yra labai gera, tačiau didesnis mėsos kiekis yra užtektinas privalumas dėl kurio reikia bent jau kartą per dieną duoti būtent jo.

Žinoma, šlapias maistas dažniausiai pasižymi ir kur kas maistingesniais ingredientais. Jame yra daugiau vitaminų, mineralų, kurie reikalingi gyvūnui, tad jis ne tik žvalesnis, tačiau ir rečiau serga. Galiausiai, šlapiame maiste yra daugiau baltymų, kai tuo tarpu sausame – angliavandenių. 

Daugelis šeimininkų pastebi, kad jų augintiniai kur kas mieliau renkasi šlapią, o ne sausą maistą, kadangi pirmojo tekstūra – kur kas malonesnė gomuriui, dažnai skaniau kvepia.

Ar galima katę maitinti tik šlapiu maistu?

Jeigu ir Jums atrodo, kad šlapias maistas geriau, juolab, Jūsų augintinis tokį valgo kur kas noriau – tuomet tikrai galima kasdien maitinti tik šlapiu maistu. Svarbiausia, kad jis būtų pilnavertis ir reikia laikytis normų, kad katė suvalgytų optimalų maisto kiekį pagal jos amžių, sudėjimą bei fizinį aktyvumą. Galiausiai, reikia rinktis geros kokybės šlapią maistą, kuriame yra reikalingas kiekis mineralų, vitaminų, kurie rūpinasi Jūsų augintinio gerove.

Svarbiausia rinktis maistą pagal Jūsų gyvūno poreikius. Nuo tokio, kuris skirtas alergiškoms katėms, iki turinčioms viršsvorio, galiausiai tokio, kuris tinka tik suaugusiems.

Pirkite internetu

Ieškote geros kokybės ir patrauklios kainos maisto katinui? vetke.lt yra ta vieta, kurioje gali išsipildyti patys slapčiausi ir skaniausi Jūsų katino norai. Siūlome ne tik labai įvairų šlapią maistą, tačiau taip pat ir akcijas, kurios padės sumokėti mažiau, tačiau gauti puikios kokybės maistelį gyvūnui.

Suteikite galimybę katinui išbandyti skirtingų skonių šlapią maistą ir stebėkite – kuris jam labiausiai patinka. Galiausiai, rinkitės tik žinomų, sertifikuotą produkciją siūlančių gamintojų maistą, kurio kokybė yra patvirtinta.

Kiekviena laiminga katė turi po ją mylintį šeimininką. Tai galite būti ir Jūs.