Super premium šunų maistas

Premium (High, Super, Ultra Premium….) klasės šunų maistas

Laimingas šuo yra tas, kurio sveikata rūpinamasi kasdien, o ne tik tada, kai ji sušlubuoja. Tai yra kiekvieno atsakingo šeimininko darbas, kuo maistas bus aukštesnės kokybės – tuo jis bus maistingesnis. Šuns priežiūra turi būti kasdieninė, o ją užtikrina – geros kokybės maistas, kuris atitinka tam tikro dydžio, fizinio aktyvumo, net veislės poreikius. Ne lepinimui, tačiau kasdienai svarbus kokybiškas Premium segmento maistas šunims, kuris ne tik skanus Jūsų augintiniui, tačiau ir sveikas organizmui.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokie aukštos klasės maisto šunims privalumai?

Premium, Super, Ultra šunų maistas yra taip ženklinamas sąlyginai ir tai daugiau marketinginiai dalykai skirti rytų šalių rinkoms  Realiai yra geras maistas - Premium ir blogas maistas - Ekonominis. Taip pat atskira grupė - Specialūs, specializuoti pašarai.  Koks skirtumas ir ar tikrai verta sumokėti kiek daugiau už maistą, kuris yra aukštesnės klasės?

Sausas šunų maistas yra klasifikuojamas sąlyginai į  grupes, klases:

  1. ekonominiai;

  2. premium (Super premium, High premium, Ultra Premium…);

  3. specialus maistas.


Eko- - klasės maistas yra mažai  vertingas gyvūnui. Galima sakyti, kad jis tik užpildo skrandį ir padeda išgyventi - tai tikrai bus prastas pasirinkimas.. Tokiu atveju reikės  papildomai - pasirūpinti vitaminais, fermentais, kitais papildais, kurie padėtų Jūsų augintiniui gerai jaustis.

Aukštos klasės, aukštos kokybės premium segmento maistas turi aukštą mitybinę bei energetinę vertę, tad šuo turi suvalgyti mažesnį kiekį, kad būtų sotus ir turėtų pakankamai energijos. Taip pat tokiame maiste yra daugiau baltymų bei riebalų, kurie yra būtini šuns organizmo pilnaverčiam funkcionavimui. Ir jokio skirtumo, ar veislė yra fiziškai aktyvi, ar pasyvesnė – tinkamas maistas yra būtinas.

Premium segmento sausas maistas turi didesnę maistinę vertę. Specialūs, specializuoti pašarai, tai jau atskira grupė, kuri skirta aukščiausio lygio mitybai. . Taip pat šios grupės pašarai jau pasižymi tam tikromis profilaktinėmis, savybėmis, kurios padeda užkirsti kelią įvairiems uždegiminiams ar  kitiems neigiamiems procesams. Taip galima išvengti ligų, susijusių su nepilnavertę mityba.. Šis maistas siūlomas tik specializuotose prekybos vietose, taip pat  galite įsigyti ir pas mus. vetke.lt bendradarbiauja tik su patikimais Aukščiausios klasės šunų, kačių maisto gamintojais, todėl kokybė – garantuota.

Kuo Vet - Concept maistas skiriasi nuo kitų aukštos klasės produktų?

Jeigu ieškote tikrai geros kokybės – siūlome savo šunį maitinti Vet – Concept maistu. Svarbiausia šio gamintojo produkcijos savybė yra ypatinga sudėtis, ypač aukšta kokybė, bei specialūs ingredientai, kurie padeda užkirsti kelią, kovoti su kai kuriomis ligomis, tuo pačiu padeda išvengti jų. Tai ypač aktualu tiems, kurie augina jautrių mitybai veislių šunis.. Tereikia pasirinkti gyvūno poreikius atitinkantį maistą. Būtent tai gali užtikrinti Vet – Concept maisto linija, kuris iš kitų aukštos klasės produktų pirmiausia išsiskiria savo sudėtimi ir plačiu pasirinkimu. Ji tobulai atitinka šuns poreikius, tad jis bus ne tik sveikas, tačiau ir puikios išvaizdos bei eksterjero.

Kaip išsirinkti tinkamiausią aukštos klasės (Premium, Super premium, Ultra premium) maistą augintiniui?

Vetke.lt galite rasti labai platų Aukščiausios klasės ir kokybės šunų maisto pasirinkimą. Kaip rasti tinkamiausią Jūsų šuniui? Gali tekti išbandyti kelis variantus, kol pamatysite, jog augintinis įsimylėjo tam tikrą patiekalą. Maistas skiriasi savo sudėtimi. Nuo konservų su arkliena, iki kiškienos vabzdžių baltymų, kurie taip pat tiks ir daugeliui šuniukų. Priklausomai nuo pakuotės dydžio, skiriasi ir kainos, o finansiškai visada labiau apsimoka pirkti didesnes.

Pirkite pas mus

Įsigykite geros kokybės šuns maistą vetke.lt ir nesukite galvos dėl augintinio sveikatos, kadangi jo organizmas visada bus aprūpintas vitaminais bei mineralais, kurių reikia laimingam šuniui. Geriausias Jūsų draugas to yra vertas, o Jūsų darbas - pasirūpinkite jo sveikata.