Super premium kačių maistas

Premium (High, Super, Ultra Premium….) klasės kačių maistas


Laimingai katei reikia ne tik šeimininko meilės bei dėmesio, tačiau taip pat ir sveiko, skanaus maisto, kuriame yra patys svarbiausi gyvūnui reikalingi mineralai bei vitaminai. Jeigu norite būti ramus, kad Jūsų augintinis gauna tik pačios geriausios kokybės maistą – siūlome pirkti pažymėtą Premium ženklu, kuris įrodo, jog gaminio sudėtis atitinka pačius aukščiausius reikalavimus.

vetke.lt galite rasti labai plačią Aukščiausios klasės ir kokybės specialaus kačių maisto pasiūlą. Taip tikimės, jog kiekvienas augintinis kartu su šeimininko pagalba kasdien valgys sveikai, sočiai bei skaniai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Kokie yra aukščiausios klasės maisto katėms privalumai?

Tiek sausas, tiek šlapias kačių maistas gali būti geresnės arba ne tokios geros sudėties. Nusprendus savo augintinį maitinti tik aukštos klasės kokybės maistu – galite būti ramus, kad jis bus ne tik sveikesnis, tačiau ir skanesnis. Juk gaudamas visus jo organizmui reikalingus vitaminus bei mineralus jo kailis bus gražus, tankus, ūsai – raitysis. Paprasčiausiai aukštesnės kokybės maiste yra komponuojami kur kas natūralesni ingredientai. Daugiau mėsos bei žuvies, kokybiškų daržovių, mažiau grūdinės kilmės komponentų, kurie dažniausiai dominuoja žemesnės klasės maiste. 

Investavus į geros kokybės maistą galite būti ramus, jog gyvūnas rečiau sirgs, bus fiziškai aktyvesnis, galiausiai, geriau jausis. Apsilankymai pas veterinarą bus retesni, o tuomet ir sveikatos išlaidos – mažesnės.

Kuo Vet - Cencept maistas skiriasi nuo kitų gamintojų gaminių?

Jeigu ieškote tikrai geros kokybės, kuri yra sertifikuota – vetke.lt siūlo susipažinti su Vet – Concept produkcija, kurią rekomenduoja ir veterinarai. Šis maistas katėms yra pilnai subalansuotas, užtikrinamas reikalingų vitaminų bei mineralų kiekis vienoje porcijoje, kurios reikia katinui per parą. Tam tikri Vet -Concept linijos maistai pasižymi ir profilaktinėmis sąvybėmis, padedančiomis išvengti ar padeda kovoti su kai kuriomis dažniausiai pasitaikančiomis ligomis. Pvz.:  sudėtyje yra gerųjų bakterijų, kurios užtikrina sklandžią virškinimo veiklą, žinoma, kitos medžiagos, kurios reikalingos optimaliai gyvūno kūno kondicijai palaikyti.

Vet – Cencept kačių maistas taip pat yra labai geras pasirinkimas augintiniams, kurie yra jautrūs, alergiški daugeliui komponentų. Šiame maiste nėra gliuteno, baltymai – vienos kilmės ir pačios aukščiausios kokybės.

Rinktis sausą ar šlapią maistą?

Jeigu norite pasirūpinti gyvūno sveikata, tačiau nepamiršti ir malonumo kasdien jam pasiūlyti skanų maistą – tokiu atveju galite maišyti sausą bei šlapią maistą pagal dienas arba paros laiką. Gyvūnas tikrai nustebs gavęs įvairesnį maistą. Svarbiausia, kad tiek sausas maistas, tiek nepradaryti konservai laikosi ilgai, tad verta įsigyti daugiau, kad gyvūnas niekada nebūtų alkanas.