Hipoalerginis maistas katėms

Hipoalerginis maistas katėms – specialiųjų poreikių dietinis maistas naminiams gyvūnams, kuriems pasireiškia alergija maistui/maisto netoleravimas ir to sąlygojamos virškinimo bei odos problemos. Alergijos tam tikram produktui, pavyzdžiui, žuviai, vištienai, pieno produktams ir panašiai dažnai išryškėja jauname amžiuje, tačiau maisto netoleravimo požymiai gali pasireikšti ir suaugusioms ar vyresnėms katėms. Norint užtikrinti tokio, specialiųjų poreikių turinčio gyvūno gerą savijautą, būtina atrasti šiam tinkamą hipoalerginį pašarą.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Ar maistas alergiškoms katėms turi visas reikiamas medžiagas?

Maistas alergiškoms katėms – tai visavertis sausas ėdalas, kuriame yra visų maisto medžiagų, būtinų gyvūnui. Hipoalerginis maistas katėms, lyginant su pašaru, skirtu sveikiems gyvūnams, skiriasi tuo, jog sudėtyje yra specialiai atrinkti baltymai ir angliavandeniai (įprastai po vieną baltymų ir angliavandenių šaltinį), sumažinantys alergijų maistui bei tokių, su jomis susijusių simptomų, kaip virškinimo sistemos sutrikimai bei odos pažeidimai, tikimybę. Tad, šerdami savo augintinį šiuo specializuotu maistu, būsite garantuoti, jog visi šio organizmo poreikiai maisto medžiagų atžvilgiu bus išpildyti, tačiau į kūną nepateks žalingi alergenai.

Kokios sudėties hipoalerginį ėdalą galima pasirinkti?

Hipoalerginio maisto sudėtis unikali tuo, jog pašare nėra produktų, dažniausiai iššaukiančių alergiją maistui (žuvis, vištiena ir panašiai), tačiau tai – visavertis, maistas, kuriame gausu visų gyvūno organizmų reikiamų medžiagų (pavyzdžiui, pakankamas riebalų kiekis, svarbiausi vitaminai bei mineralai). Gyvūnams iššaukti alergiją gali skirtingi produktai, kai kuriais atvejais – net keli, tad gali tekti išbandyti skirtingos sudėties hipoalerginius pašarus, kol atrasite produktą, tinkamiausią konkretaus gyvūno organizmui.

Kodėl svarbu alergiškoms katėms pirkti specialų maistą?

Kačių alergija maistui pasireiškia įvairiais požymiais: virškinimo sutrikimu, žarnyno problemomis, vėmimu, viduriavimu, odos niežėjimu (tai skatina katę kasytis ir nusidraskyti odą iki žaizdų) ir paraudimu, sunkesniais atvejais – net ir pasunkėjusiu kvėpavimu. Akivaizdu, jog tai – liga, neigiamai veikianti augintinio gyvenimo kokybę bei kelianti nerimą rūpestingam šeimininkui. Tik tinkamai parinktas hipoalerginis maistas katėms sumažina minėtų simptomų pasireiškimą arba visiškai juos panaikina bei grąžina jūsų augintiniui gyvenimo džiaugsmą.

Kodėl verta pirkti internetu?

Pirkti internetu verta, nes tai – pigu ir patogu! Mūsų internetinė parduotuvė nuolat džiugina savo pirkėjus patraukliomis nuolaidomis kokybiškoms gyvūnų prekėms, o pristatymas tiesiai į namus sutaupys daug jūsų laiko.

Nuo ko priklauso hipoalerginio maisto katėms kaina?

Hipoalerginio maisto kaina priklauso nuo kelių kriterijų, produkto kiekis – tik vienas jų. Bene svarbiausias veiksnys – sudėtis, tai yra mėsos (baltymų šaltinis) rūšis bei kiekis ir angliavandenių kilmė. Hipoalerginis maistas, pagamintas iš tokios, brangesnės, retos mėsos, kaip, pavyzdžiui, strutiena, arkliena, vandens buivolų mėsa ar vabzdžių baltymai kainuos brangiau nei, pavyzdžiui, ėriena, antiena, žąsiena.  Kaina priklauso ir nuo produktų gamybai naudojamos mėsos dalies (raumuo, vidaus organai, plėvės, sausgyslės, oda). Brangiau, nei, pavyzdžiui, bulvėmis ar ryžiais papildytas, atsieis ir toks hipoalerginis pašaras, kurio angliavandenių šaltinis yra spelta, batatai, pastarnokai. 

Produkto kainai įtakos turi ir gamintojai, o tiksliau – jų naudojamos produktų gamybos technologijos, ten dirbančių specialistų kvalifikacija, gamyklos lygis. 

Mes dažnai siūlome patrauklias akcijas bei nuolaidas, tad kokybišką, augintinio poreikius atitinkantį maistą galite pirkti pigiau.