Probiotikai, prebiotikai šunims

Probiotikai – tai gerosios bakterijos (Lactobacillius, Bacillus Cereus, Subtilis, Casei ir kita). Mūsų siūlomi probiotikai šunims – tai natūralus veterinarinis produktas, kurio sudėtis, be gerųjų bakterijų, papildyta ir vertingomis aminorūgštimis bei vitaminais, kurių didelė koncentracija garantuoja dar efektyvesnį preparato poveikį. Toks vertingų medžiagų „kokteilis“ užtikrina, jog, dėl tam tikrų priežasčių (ligos, antibiotikų vartojimas, išorinių veiksnių ir kita) išbalansuota žarnyno mikroflora funkcionuotų tinkamai. Taip pat probiotikai – efektyvi pagalba siekiant gyvūno imuninės sistemos stiprinimo.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Prebiotikai šunims

Prebiotikai yra skaidulų rūšys, kurios užpildo probiotikų paliekamą “spragą”, tai yra -  jie padeda probiotikams geriau “augti” gyvūno organizme, tad tuo pačiu gerinti ir jo virškinimo sistemą. Prebiotikai gaminami įtraukiant burokėlius, moliūgus, saldžiąsias bulves bei kitas daržoves, kurios pamaitina ne tik bakterijas, tačiau ir visą gyvūno organizmą. Pamaitintos gerosios bakterijos pasirūpina augintinio virškinimo sistemos veikla, pavyksta išvengti ligų, taip pat, geriau įsisavinamas maistas dėl kurio gyvūnas yra sveikesnis ir gražesnis, kailis žvilga, galiausiai, augintinis gerai jaučiasi. Tinkamai pasirinkta gerųjų bakterijų “trąša” užtikrins ir puikią augintinio savijautą, kuri neatsiejama ir nuo tinkamo maisto, papildų bei reguliaraus fizinio aktyvumo.

Ar probiotikų sudėtyje yra vien tik natūralios medžiagos?

Garantuojame, jog mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomo produkto sudėtis yra natūrali. Šių probiotikų, skirtų šunims, pagrindą sudaro gerosios bakterijos Bacillus Subtillis ir

Lactobacillus acidophilus, natūraliai randamos gyvūnų virškinamajame trakte. Mūsų siūlomo gaminio sudėtį „vainikuoja“ ir visa eilė vitaminų bei aminorūgščių, būtinų sklandžiai gyvūno organizmo veiklai.

Teigiamas poveikis gyvūnų imunitetui, virškinimo sistemai, gerai savijautai bei kita nauda gyvūno sveikata pasiekiama be jokių cheminių priedų, kurių naudojamas papilduose susijęs su papildomomis rizikomis. Aišku, jei nuspręsite išbandyti kito gamintojo probiotikus, būtinai pasidomėkite jų sudėtimi, kokybe bei vartojimo rekomendacijomis.

Kodėl šunims reikalingi probiotikai?

Didžiąją dalį visų organizmui reikalingų medžiagų gyvūnas turi gauti su kokybišku, individualius poreikius (jaunas, vyresnio amžiaus, turintis tam tikrų ligų, kastruotas ir pan.) atitinkančiu šunų maistu. Net patys kokybiškiausi probiotikai ar kiti maisto papildai neturi būti naudojami kaip būdas „lopyti spragas“, atsirandančių dėl nepilnavertės šuniui duodamos maisto sudėties. Taip pat tai – ir ne tas variantas, kai produktas perkamas, nes „kaimynas pasiūlė“ ar suviliojo patraukli prekės pakuotė. Probiotikai šunims reikalingi tik tuo atveju, kai šių poreikį padiktuoja gyvūno fizinė bei psichinė sveikatą.

Neretai probiotikai šunims pradedami vartoti pasikonsultavus su veterinaru, tačiau tokį sprendimą, atsižvelgęs į tam tikrus, akivaizdžiai matomus gyvūno sveikatos niuansus, priimti gali ir pats šeimininkas. Probiotikai šunims gali būti vartojami, kai:

·        gyvūnui taikoma antibiotikų terapija

·        gyvūnas susiduria su virškinimo sutrikimais

·        gyvūnas patiria vidurių užkietėjimą ar, priešingai, viduriuoja

·        augintiniui nustatomas imunodeficito virusas

·        šuo serga infekcine liga

·        gyvūnui atliekamas nukirminimas (dehelmintizacija)

·        kai gyvūnas susiduria su dideliu stresu, pavyzdžiui, dėl persikraustymo ar tolimos kelionės

·        kai iš šuns nasrų juntamas nemalonus kvapas

 

Kokybiškos sudėties, tinkamas atsižvelgiant į individualią gyvūno būklę bei pagal naudojimo rekomendacijas vartojamas produktas gyvūno sveikatai atneša realią naudą. Probiotikai šunims naudingi, nes:

·        atlieka natūralią žarnyno floros reguliavimo funkciją

·        sustiprina gerosios žarnyno mikrobiotos atliekamas funkcijas;

·        efektyviai pašalina gyvūno organizmą nuodijančias toksinių medžiagų sankaupas

·        užtikrina efektyvų virškinimo sistemos bei žarnyno peristaltikos darbą

·        papildo gyvūno organizmą reikalingais vitaminais ir mineralais bei pagerina šių įsisavinimo procesus

·        sustiprina gyvūno imunitetą bei pagerina bendrą fizinės bei psichinės sveikatos būklę

·        sukuria efektyvų apsauginį barjerą nuo įvairių bakterijų bei virusų sukeliamų ligų

Ar šunims reikalingi prebiotikai?

Tinkamai gyvūno žarnyno mikroflorai reikalingi probiotikai, kurie pasirūpina ne tik ligų profilaktika, tačiau taip pat ir padeda geriau įsisavinti mineralus, vitaminus iš kasdien suvartojamo maisto. Siekiant, kad probiotikų nauda būtų maksimali - papildomai į gyvūno mitybą siūloma įtraukti ir prebiotikus, kurie yra tarsi bakterijų maistas. Skurdžioje augintinio žarnyno mikrofloroje daugintis bakterijoms net ir augintiniui duodant probiotikus reguliariai, deja, nepavyksta našiai. Greitai pasiekti ilgalaikį efektą (ypač tokiu atveju, kai gyvūno mityba dėl įvairių ligų yra ribota) -  nebus paprasta. Tuomet papildomai rekomenduojami prebiotikai, kurie sukuria palankias sąlygas bakterijoms bei natūraliam jų  dauginimuisi. Tai ilgainiui suteikia galimybę išvengti nuolatinio probiotikų vartojimo, kadangi bakterijos dėl tinkamos aplinkos dauginasi pačios.

Kaip išsirinkti tinkamiausius gaminius?

Užrašas ant produkto pakuotės „probiotikai šunims“ dar nereiškia , jog tai – jums tinkamas pasirinkimas. Nusprendus išbandyti vieną ar kitą šunų priežiūrai skirtą produktą, ypač – susijusį su sveikatos puoselėjimu, įsitikinkite, ar tai – originalus, sertifikuotas gaminys bei atidžiai išanalizuokite pastarojo sudėtį. Veterinarines prekes rekomenduojama pirkti tik specializuotose elektroninėse ar fizinėse parduotuvėse, o ne eilinio prekybos centre gyvūnų prekių skyriuje.

Prieš priimant sprendimą pirkti veterinarinės paskirties gaminius, būtina įvertinti šių būtinybę konkretaus gyvūno atveju: geriausia, jei turite galimybę pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.  

Ar saugu pirkti internetu?

Nors apsipirkimas internetu dažnam tapo savaime suprantama gyvenimo dalimi, natūralu, jog, ypač kalbant apie produktus, susijusius su augintinio sveikata, kyla klausimas, ar tai – saugu? Mūsų partneriai – gamintojai, į rinką tiekiantys tik aukščiausią, sertifikuotą produkciją, tad dėl visų veterinarinių gaminių, kuriuos turime savo asortimente, kokybės bei saugumo esame visiškai garantuoti. Probiotikai šunims – ne išimtis.

Džiugu, jog mūsų internetinė parduotuvė gali pasiūlyti ne tik geriausios sudėties, augintinių sveikatą puoselėjančias priemones, bet ir galimybę reikiamą produktą pirkti pigiau. Pasidomėkite, galbūt akcijos bei nuolaidos, kurias kaip tik šiuo metu taikome, pasirodys aktualios ir jums!

Jūsų pasirinktoms prekėms taikomas pristatymas į namus, tad tapti mūsų pirkėju gali kiekvienas, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos. Standartinė pristatymo kaina – 3,90 Eur, tačiau, prekių krepšeliui viršijus 49 Eur, prekes į namus atvežame nemokamai.

Nuo ko priklauso probiotikų kaina?

Probiotikai šunims, kaip ir visos naminiams gyvūnams skirtos prekės, tarpusavyje, be kitų savybių,  skiriasi ir kaina. Džiaugiamės, jog šeimininkai tampa vis atsakingesni ir suvokia, jog kaina – tikrai ne pagrindinis veiksnys, kuriuo remiantis derėtų rinktis vieną ar kitą gyvūnėliams skirtą produktą. 

Probiotikų kaina priklauso nuo gamintojo, produkto kokybės, sudėties (gerųjų bakterijų koncentracijos, kiekio, gyvybingumo), kiekio. Jūsų tikslas – rasti kokybiškiausią produktą (šiuo atveju – probiotikus šunims), o mūsų užduotis – pasiūlyti geriausią kokybę už patraukliausią kainą!